Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

veshje - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 14
BMW , 12
Opel , 11
Ford , 7
Peugeot , 3
Renault , 3
Škoda , 3
Smart , 3
Zastava , 3
Citroën , 2
Hyundai , 2
Lincoln , 2
Porsche , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Maybach , 1
Mazda , 1
Pontiac , 1
Rover , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe veshje , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj veshje Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:31
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

TIGUAN ALLSPACE 2018 BENZIN

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:27 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:31
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

TIGUAN ALLSPACE 2018 BENZIN

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:49 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 09:28
Linku:
Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Mitrovicë

Porsche Panamera

63 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 18:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 23:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 15:06 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet vetura Ford ST Line

34 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Mar 22:44 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

Porsche Macan T

38 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

02 Jan 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 DSG 2012 b7 mundsi ndrrimi

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 23:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0 SDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2015 HIGHLINE 165.000 KM €15,950

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline 123.000km pa dogane

15 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 11:29 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Opel Astra K ne shitje

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 13:25 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtërpcë

Opel Astra J

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Lipjan

VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:56 Vetura  ·  Škoda  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Makine per prodhimin e qirave (automatike)

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 18:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan ALLSPACE 2020 ( 4 Motion )

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Gush 03:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Deçan

Audi A4 Kabriolet - ANGLEZ PER PJES

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 13:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 10:09 Vetura  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Gjakovë

4X4 CITROEN 2.0 DS5 DIESEL + HYBRID + 4X4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 08:21 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

SHES OPEL CORSA1.7 MORR JAPAN 10 RKS VITI 1999

14 EUR Price Reduced

17 Jan 02:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

09 Nën 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 Automatik Disel Dsg

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 Automatik dsg 2016 .228 mij Kilometer

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 16:21 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

Citroen c3 picasso

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 14:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

Shitet Golf 6 Caravan

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj veshje | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione