Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa 1.3 CDTI | Mitrovicë

Makina , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 1.3 CDTI,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 1.3 CDTI Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:42 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa D 1.3 CDTI dizell viti 2013 me doganë te pagume

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:38 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.3 CDTI viti 2011 rks 1 vit ne emrin tim

12 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 00:40 Vetura , Mitrovicë

Shitet Opel Corsa

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 08:24 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.3cdti

123 EUR

07 Pri 23:11 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3cdti 6shpejtsi 2009

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 01:07 Vetura , Mitrovicë

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX 2012 I Doganuar Homologim .

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:04 Vetura , Mitrovicë

Shitet opel corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:34 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 11:27 Vetura , Mitrovicë

Shes opel corsa 1 vit rks

51 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 21:40 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3cdti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:36 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3 cdti

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:44 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3 cdti Ecoflex regjistrim 12.2019

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:09 Vetura , Mitrovicë

Corsa 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 12:33 Vetura , Mitrovicë

U shitttttttttttttttttt

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 19:17 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen Opel Corsa

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:56 Vetura , Mitrovicë

Ushitt

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 17:19 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 16:56 Vetura , Mitrovicë

U SHIT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 15:13 Vetura , Mitrovicë

OPEL CORSA 1.3CDTI

22 Maj 14:40 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3 CDTI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 19:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet opel corsa 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:03 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.3 cdti -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 1.3 CDTI | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione