Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Troll - Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Troll , kategori Tokë/Fusha dhe farma , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Troll Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 09:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fushë Kosovë

Trojet ne Pishat e Sllatines

23 Jan 07:44 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Trolli ne Sofali

31 500 EUR

17 Nën 08:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kastriot

5 ari orlloviq /Hade e re

60 000 EUR

11 Sht 09:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ferizaj

Troll me qera

16 Korr 21:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Trolli ne Sofali

35 000 EUR

14 Nën 00:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Troll

7 000 EUR

07 Tet 07:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Troll 5 Ari

02 Korr 01:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

Shiten 5 Ari Troll

6 500 EUR

25 Maj 21:13 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

Shiten 5 Ari Troll

25 Maj 13:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fushë Kosovë

Shes troll dhe tok

1 900 EUR Price Reduced

15 Maj 00:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fushë Kosovë

Troje per shtepi.

1 EUR

17 Pri 01:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Troll

06 Mar 19:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

SHITET TROLLI AFER HOTEL PRINCI I ARBRIT

15 000 EUR

29 Jan 13:19 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

Troll me qera

22 Gush 11:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

SHES 3 AR TROLL NE BERNICE

7 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Troll | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione