Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tende | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tende,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tende Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:17
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 14:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR TIME +38349203303

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:17
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:42 Banesa , Prishtinë

Banesë në SHITJE

28 Mar 15:15 Banesa , Prishtinë

Banesë me QERA

28 Mar 15:15 Tokë/Fusha dhe farma , Prishtinë

Tokë në SHITJE

03 Mar 21:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Apartamente 60m2 ne Prishtine

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Shk 14:09 Vila , Prishtinë

Vila në SHITJE

80 000 EUR

16 Dhj 09:12 Vetura , Prishtinë

Ne e Blejm Veturen tende, Shite Shpejt Veturen tek ne!!!

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 18:38 Vetura , Prishtinë

��SHITE VETUREN TENDE KETU��

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 00:46 Të tjera , Prishtinë

Tende

180 EUR

06 Tet 17:02 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ditore javore booking airbnb

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Sht 23:46 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ditore javore mujore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Korr 15:13 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE PRISHTINE • SUPER CMIM •

Numri i dhomave: 4
25 Korr 15:13 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE PRISHTINE • SUPER CMIM •

950 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
26 Qer 04:10 Të tjera , Prishtinë

Kiosk Shank

1 200 EUR

17 Maj 21:52 Të tjera , Prishtinë

Shitet Tenda

17 Maj 21:52 Të tjera , Prishtinë

Shitet Tenda

1 EUR

28 Pri 16:07 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE PRISHTINE SUPER CMIM

Numri i dhomave: 4
28 Pri 16:04 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE PRISHTINE SUPER CMIM

Numri i dhomave: 3,5
28 Pri 16:04 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE PRISHTINË SUPER CMIM

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
08 Shk 12:52 Vetura , Prishtinë

Rent a car riadi 049686396

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tende | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tende në kategorinë Vetura | Suzuki | SJ Samurai
  • Tende në kategorinë Elektronika
  • tende në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Tende në kategorinë Vetura
  • Tende në kategorinë Kampim dhe aktivitete në natyrë
  • Tende në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Tende në kategorinë Për restorane dhe kafene
  • Tende në kategorinë Vetura | Land Rover | Defender
  • tende në kategorinë Biznes dhe punë
  • Tende në kategorinë Shërbime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione