1.4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:41
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 13:33 ,

Shitet SEAT IBIZA 2500€

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:32 ,

POLO 1.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:32 ,

POLO 1.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:31 ,

Audi A1 1.4 TDI 2011 i sapo doganuar ��������

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:28 ,

Chevrolet Aveo 1.4b ECO-TEC II 2004 me KLIM❄️

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 ,

Shitet Opel Corsa 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:18 ,

Suzuki 1.4 DDIS viti 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:11 ,

Shitet

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

Shitet Opel Astra 1.4 benzin motorr ekotek me sixhir

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:01 ,

��Fiat Abarth 1.4 MultiAir Turbo 180+ps��

11 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:58 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:58 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:54 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 ,

Pollo ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 ,

Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin 2005 CH ����

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

ŠKODA 1.4 DIZEL 2010 114km RKS

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:43 ,

Mercedes Benz A140 Rks Klim ❄️ Long Verzion

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:41
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:41 ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 120.000KM - DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:33 ,

Ford Fusion 1.4 B - 2010

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:24 ,

Shitet Polo 1.4 MPI Viti 2000 Rks 8 Muaj Me klim

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Shkoda fabian 1.4 dizell dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:17 ,

Shitet ford fiesta 2010 Disel

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

Golf 4 RKS deri Janar 2022.

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

Fiat Punto 1.4 Automatik.

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:47 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:39 ,

SHES CITROËN NEMO 1.4 HDI I DOGANUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 ,

Wv polo

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:31 ,

SEAT IBIZA CUPRA AUTOMATIK

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

SEAT IBIZA FR .AUTOMATIK

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:07 ,

PEZHO 206 1.4 BENZIN AUTOMATIK 2003 RKS 1 MUJ KLIM E RE

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.4 1.4 1.4 1.4 tdi 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione