250cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 03:16 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Dje 12:30 ,

Kawasaki Ninja 250R

1 950 EUR

Viti: 2008
09 Gush 15:06 ,

Skuter

1 700 EUR

Viti: 2017
06 Gush 19:43 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2020
06 Gush 15:24 ,

Bmw e30 coupe

1 300 EUR

05 Gush 10:57 ,

Shes Motorrin Kawasaki viti 2014

1 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 15:33 ,

Peugeot Geopolis 250cc

1 750 EUR

Viti: 2006
02 Gush 20:50 ,

Skuter

Viti: 2000
02 Gush 13:15 ,

Maqin e barit

160 EUR

29 Korr 10:47 ,

Shitet vespa 250cc

3 000 EUR

Viti: 2008
21 Korr 01:01 ,

Ktm 250cc Full Cross

2 100 EUR

Viti: 2007

Në fillim