250cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 02:16 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Dje 19:51 ,

Kros

450 EUR Price Reduced

Viti: 2007
13 Nën 17:01 ,

Grand Skuter Kumko

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
09 Nën 11:43 ,

Peugeot satelis viti 2010

1 350 EUR

Viti: 2010
25 Tet 21:51 ,

111111111

1 EUR

Viti: 2003
19 Tet 19:34 ,

Harley Davidson

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006

  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë All Category
  • 250cc në kategorinë Kros/Enduro
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë Sportiv
  • 250cc në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim