Bazenin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

30 Pri 13:56 ,

SHTEPI ME QIRA PER MERGIMTAR VERES

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
26 Gush 00:43 ,

Bazen

70 EUR

03 Gush 12:25 ,

bazen intex

700 EUR

Viti: 2010
25 Korr 14:49 ,

Bazen

600 EUR

16 Korr 00:12 ,

Banesa ne Shitje 50 metra katror e Mobiluar

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Maj 10:08 ,

SHTEPI PER MERGIMTAR ME QIRA - VERES

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
16 Mar 14:44 ,

SHES SHTEPI me 4-5 ARI OBORR ne BERNICE te POSHTME

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
18 Shk 17:00 ,

Shtepia

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 90
17 Pri 13:45 ,

Banesa afer detit

560 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim