Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Brahma zogj - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Brahma zogj , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Brahma zogj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 00:18 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

pula

1 EUR

16 Qer 01:00 Kafshë në fermë  ·  Drenas

Shes 29 Zogj 1muj e gjys 5€

5 EUR

16 Qer 01:00 Kafshë në fermë  ·  Drenas

Shes 29 Zogj 1muj e gjys 5€

5 EUR

11 Pri 14:41 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Shiten zojt te qelun me pul

02 Mar 11:13 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Shiten Chabo 2 pula dhe 2 gjela

23 Shk 11:00 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prishtinë

Shitet inkubatori

30 Gush 22:27 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shitën Pulat

15 Korr 14:52 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Shes zogjte brahma 2 muajsh

10 EUR

15 Korr 14:44 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Shiten zogjte brahma 2 muajsh!

10 EUR

08 Korr 13:30 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Mitrovicë

shiten zoj brahma light

4 EUR

23 Maj 19:32 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Zogj Brahma light

17 Maj 13:21 Të tjera  ·  Lipjan

Janjeve

1 EUR

27 Pri 16:56 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Pula klluq me 18 Vez T’ Brahma Light

22 Pri 16:02 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Brahma light vez per inkubim qelej

14 Mar 01:13 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Kaçanik

Zogj 1 ditor

3 EUR

09 Mar 21:44 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Inkubator per qeljen e zogjve

180 EUR Price Reduced

09 Mar 21:42 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

INKUBATOR 400 VEZ

180 EUR

09 Nën 11:12 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

zogj ne shitje

03 Nën 09:15 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

zogj ne shitje

18 Sht 20:25 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Shiten Pulat dhe Zogezat

270 EUR

04 Sht 09:03 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Brahma çifte pula dhe gjela

11 Korr 10:24 Kafshë në fermë  ·  Drenas

Shes zogj raca Brahma Leight

09 Korr 13:00 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Shes Knusin (Gjelin)

25 EUR

04 Qer 18:02 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

shiten zogj brahma dhe amrok

29 Maj 23:16 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Zogj

28 Maj 03:13 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Zogj

28 Maj 03:01 Të tjera  ·  Prishtinë

Zogj

24 Maj 13:01 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Zogj

24 Maj 05:25 Të tjera  ·  Prishtinë

Zogj

15 Maj 17:29 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prishtinë

Zogj

15 Maj 17:26 Të tjera  ·  Prishtinë

zogj

11 Shk 19:35 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Shiten gusat

23 EUR

24 Gush 00:11 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Vushtrri

Shiten zogj 2 muajsh brahma prejardhja kroate.

1 EUR

19 Korr 11:50 Kafshë në fermë  ·  Mitrovicë

Pula Brama

10 EUR

01 Qer 18:30 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Pula me zogj

01 Maj 17:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten Dylbit

130 EUR

13 Pri 22:15 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Pejë

Gjel Brahma

35 EUR

11 Tet 22:59 Kafshë në fermë  ·  Viti

Brahma

26 Qer 16:54 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Shitet gjeli Brahma

10 Qer 13:24 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Zogj brahma

09 Qer 23:55 Kafshë në fermë  ·  Besianë

shitet pula dhe keta zogjet brahma

7 EUR

11 Maj 20:50 Kafshë në fermë  ·  Viti

Zogj brahma

11 Maj 16:13 Kafshë në fermë  ·  Viti

Vez brahma

2 EUR

03 Mar 14:31 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Amrok - plymothrock SHITEN

20 EUR

02 Mar 18:23 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Prizren

Pula

30 EUR

16 Tet 23:02 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Shes pula zogj 5 muaj dhe 3muaj

12 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Brahma zogj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione