Cisterne | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Nën 18:56 ,

So ofroni veq urdhnoni

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 15:27 ,

Autobot bot cisterne nafte benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
11 Korr 00:17 ,

Cistern

850 EUR

01 Maj 18:22 ,

Cisterne

300 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • cisterne në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Cisterne në kategorinë All Category
  • Cisterne në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cisterne në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cisterne në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cisterne në kategorinë Banesa
  • cisterne në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim