Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cisterrna - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cisterrna , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cisterrna Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

cisterrn

6 000 EUR

14 Qer 10:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Sistern

500 EUR

13 Qer 08:31 Të tjera  ·  Lipjan

Rezervar 5000 litra ne pomp

05 Pri 08:37 Të tjera  ·  Prishtinë

Rezervar 5000 litra me pomp dhe aparat

3 900 EUR

07 Mar 01:35 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Drenas

Shitet

120 EUR

17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 12:58 Të tjera  ·  Shtime

Rezervar 5000L me pomp percjellse

27 Sht 07:53 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Drenas

cisterrn

22 Sht 10:29 Të tjera  ·  Drenas

Cisterrn

13 Maj 08:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

shitet cisterrna

25 Nën 10:50 Makina dhe Vegla  ·  Shtime

Bure 1000litra shume te pasterta + bejm transportin

50 EUR

11 Tet 01:10 Të tjera  ·  Lipjan

Bure 1000 litra dhe transport ne te gjithe kosoven

50 EUR Price Reduced

23 Sht 20:55 Të tjera  ·  Mitrovicë

Cisterrn

11 Sht 09:53 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Leshohet lokali me qera ne dardani

250 EUR

26 Gush 16:06 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
14 Korr 13:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Skenderaj

Cisterrna

14 Korr 13:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Skenderaj

Cisterrna

20 Maj 20:03 Të tjera  ·  Klinë

Bure 1000 litra + transport nkrejt Kosoven

50 EUR

18 Maj 01:39 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet Cisterrna 5000L

800 EUR

28 Gush 13:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Rezervar per nafte

20 Pri 20:35 Të tjera  ·  Vushtrri

Cisterrna per naft

21 Mar 16:39 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Cisterrn për Gaz

01 Mar 18:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

cisterrn

23 Shk 12:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Shitet cisterrna 3000 litra

01 Dhj 18:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

shitet cisterrna

1 900 EUR

04 Mar 17:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Cisterrn

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cisterrna | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione