Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ddr 4 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ddr 4 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ddr 4 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·   ·  Pejë

PC Gaming

580 EUR

27 Pri 00:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

PC GAMING URGJENT

400 EUR Price Reduced

04 Pri 04:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Asus gaming Laptop

1 EUR

31 Mar 08:34 Të tjera  ·  Prishtinë

Me marrveshje

27 Jan 10:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjilan

Lenovo ThinkPad T480 / GJEN 8 / Touchscreen

210 EUR

03 Jan 10:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Lipjan

Fujitsu Siemens i5 gjen 6

160 EUR

27 Dhj 01:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjilan

Lenovo ThinkPad T480 / GJEN 8 / Touchscreen

230 EUR Price Reduced

11 Dhj 08:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

i5 gen 6

150 EUR Price Reduced

27 Nën 16:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Shitet Setup

1 EUR

09 Nën 17:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Pc-Gaming

02 Sht 16:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop Lenovo T440

110 EUR Price Reduced

12 Gush 20:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Hp Zbook 14 u G5

270 EUR

28 Maj 14:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Mitrovicë

Shtepiz

700 EUR

23 Maj 15:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet

430 EUR

22 Maj 08:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet

430 EUR

08 Maj 02:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Prizren

Llaptop I3 gen 6 i paperdorur

162 EUR Price Reduced

27 Mar 19:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

HP I5 4200

140 EUR

10 Mar 11:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gaming PC GTX 1080Ti 11GB

1 000 EUR Price Reduced

14 Dhj 21:03 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Ram 16GB Samsung DDR 4

65 EUR

10 Nën 23:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Laptop Gaming Dell G3

870 EUR

16 Sht 18:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

i9-9900K + RTX 3060 super PC

2 099 EUR

01 Korr 15:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shtepiza + 2 Monitora Samsung

600 EUR

19 Qer 10:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet Shtepiza dhe 2 Monitora

600 EUR

10 Qer 13:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop Asus i Ri

425 EUR

26 Maj 18:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop Asus i Ri

425 EUR

03 Maj 21:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Shtepiz gaming

750 EUR

25 Mar 15:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjilan

Acer

19 Mar 01:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Mitrovicë

Pc gaming

750 EUR

18 Mar 22:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Server DELL PowerEdge R710

380 EUR

25 Shk 09:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Pc Gaming

430 EUR

18 Shk 20:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet pc gaming

800 EUR

11 Shk 20:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Mitrovicë

Shitet gaming pc

900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ddr 4 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione