Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dvr per kamera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dvr per kamera , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dvr per kamera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 08:07 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Prizren

Dvr

35 EUR

06 Mar 21:54 Të tjera  ·  Drenas

Dvr

75 EUR

02 Maj 02:02 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Prishtinë

Monitor per DVR

40 EUR

18 Mar 16:39 Të tjera  ·  Prishtinë

TVR PC TV TUNER DVR kamera

10 EUR

26 Gush 16:33 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet biznesi Massage

1 EUR

14 Qer 10:36 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Prishtinë

Kamera sigurie

320 EUR

27 Shk 20:05 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Hard Drive - Hard Disk

60 EUR

Shitësit të Besuar
20 Pri 14:48 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Pejë

Kamera Komplet

190 EUR

14 Mar 12:58 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Drenas

Kamera Sigurie 8 Copë

210 EUR Price Reduced

04 Mar 22:13 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Shiten Kamerat

450 EUR

07 Tet 13:24 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

Super Oferte HIKVISION 5mp

430 EUR

Shitësit të Besuar
07 Tet 13:24 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

Super Oferte HIKVISION 5mp

410 EUR

Shitësit të Besuar
07 Tet 13:23 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

Super Oferte HIKVISION 2mp

295 EUR

Shitësit të Besuar
07 Tet 13:23 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

SUPER OFERTË Kamera HIKVISION

390 EUR

Shitësit të Besuar
23 Sht 09:44 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

SUPER OFERTË HikVision vetëm 455 €

455 EUR

Shitësit të Besuar
23 Sht 09:43 Shitore Të tjera  ·  Mitrovicë

Ofertë 8MP 4K Ultra-Low Light 8.3MP Hikvision

630 EUR

Shitësit të Besuar
09 Sht 12:37 Të tjera  ·  Gjilan

Kamera Dahua të jashtme për Shtëpi, Biznese

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dvr per kamera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione