Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Evo 280 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Evo 280,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Evo 280 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 12:34 Vetura , Ferizaj

SHES E 280 CDI EVO

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:14 Të tjera , Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

29 Dhj 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 4 ce

35 EUR

11 Nën 17:22 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz E 280 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 12:36 Të tjera , Prishtinë

Kontejnera

19 Korr 13:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 320 Avantgarde

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:27 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 600 EUR

25 Pri 23:53 Vetura , Prizren

E 280 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:20 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes e 280 evo look kerr per marakli

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 19:39 Vetura , Besianë

mercedes e 280 cdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 22:08 Vetura , Prizren

Mercedes-bens

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 00:34 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 280 3.0 evo

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 10:01 Vetura , Drenas

Mercedes EVO 280 CDI

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 09:22 Vetura , Ferizaj

mercedes evo e 280 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 11:18 Vetura , Drenas

Mercedes evo 280 Avantgarde

8 500 EUR

20 Sht 21:50 Vetura , Ferizaj

Mercedes E 280 CDI EVO Automatik Viti 20.12.2006

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:56 Vetura , Ferizaj

U shit flm merrjep Mercedes evo 280 cdi 7g -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 18:42 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi Rks NDRRIM ME VETUR MA TE LIR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 11:16 Vetura , Vushtrri

Mercedes e class 280 evo

17 Maj 16:02 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi - 08 NDRRIM ME VETUR , PIKABI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 14:38 Vetura , Malishevë

Mercedes benz 280 evo

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 16:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi -08 NDRRIM I MUNDSHUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 12:58 Vetura , Ferizaj

Mercedes evo 280 cdi -08 NDRRIM ME AUDI A4 ,GOLF 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 10:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes E320 avangard evo motorin 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 17:18 Vetura , Burim

Shitet mercedes e280 evo

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 16:21 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet Mercedes E 280 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:55 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 280 EVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 10:59 Vetura , Therandë

Shitet seati

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 17:26 Vetura , Drenas

U shit AUTO "NITI"����

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 10:10 Vetura , Viti

Okazion .Shitet evo 280

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Maj 08:36 Vetura , Prishtinë

Shitet e class 280 EVO

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:36 Vetura , Gjilan

Shes mercedezin evo 280 dizell ose ndrroj

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:40 Vetura , Pejë

Mercedes 280

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:55 Vetura , Vushtrri

MERCEDES E 280 CDI AUTOMATIK EVO 4 MATIK AVANGARDE

9 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 21:25 Vetura , Vushtrri

Mercedes

9 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:43 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz EVO E280

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 10:12 Vetura , Prishtinë

U shit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:30 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes e-class 280 evo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 20:11 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes-benz e 280 evo2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

Avandgarde 280 cdi. Evo motor

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:18 Vetura , Gjilan

Mercedes -Benz E 280 Evo avantgarde

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 19:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes E 280 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:09 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne breg te diellit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Evo 280 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione