Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Farma - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Farma , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Farma Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 08:10 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler Femen

19 Pri 23:31 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Dragash

Jual Viagra Asli Usa Di Jakarta 081227526446 Toko Obat Kuat

1 000 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 21:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Besianë

shtepia & farma -1hektar

85 000 EUR

11 Nën 13:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

1 200 EUR

12 Sht 09:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjilan

54 ari

130 000 EUR

06 Sht 08:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Pejë

ndrroi me banes - Tokë/Fusha dhe farma

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 02:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Shitet Llaptopi AcerAspire

50 EUR Price Reduced

28 Gush 01:25 Të tjera  ·  Mitrovicë

Orë Lige

185 EUR

24 Gush 08:17 Të tjera  ·  Mitrovicë

Orë Lige

185 EUR

02 Nën 10:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Rottweiler Femen

23 Sht 10:18 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

10 Korr 16:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ktm Duke 200cc

2 600 EUR

Viti: 2014
21 Pri 11:02 Të tjera  ·  Pejë

Vez fallanzave japoneze-banja e pejes

3 EUR

27 Mar 19:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Farma e pulav

11 Mar 19:13 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Farma e pulav

24 Jan 19:23 Të tjera  ·  Vushtrri

Sharr farma

110 EUR

22 Sht 20:22 Vila  ·  Shtërpcë

Shitet vila dhe farma

350 000 EUR

27 Gush 00:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjilan

Farma ne shitje

17 Mar 19:29 Të tjera  ·  Prishtinë

Lule Afa-farma

30 EUR

16 Mar 01:59 Të tjera  ·  Prishtinë

Lule Afa - farma

30 EUR

16 Mar 01:59 Të tjera  ·  Prishtinë

Lule Afa farma

30 EUR

08 Mar 14:58 Kafshë në fermë  ·  Viti

Makin e ajrit

17 Dhj 18:46 Të tjera  ·  Zubin Potok

FARMA JOKSIMOVIC

10 EUR

06 Maj 19:50 Të tjera  ·  Gjakovë

shitet ose ndrrohet

11 Pri 01:15 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Elektro instalus Mala

03 Qer 21:23 Punë  ·  Bujqësi  ·  Viti

kerkoj puntor

21 Pri 19:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

plac-zemljiste

12 Dhj 09:11 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Farme

17 Gush 17:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trulli

27 Pri 17:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Tok industriale

03 Jan 16:53 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Elektro instalus mala

28 Dhj 14:38 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

elektro instalus mala

10 Nën 00:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Tokë/Fusha dhe farma

02 Korr 15:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Farm

20 Mar 16:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet Pllaci

115 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Farma | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione