Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat stillo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 44

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat stillo , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat stillo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Nën 11:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat stillo rks 1 vit

1 700 EUR

19 Maj 17:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Therandë

Shes fiat stillo 2.5 automatik ne gendje tmir

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kok timoni

25 Jan 21:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Pejë

shitet fiat stillo 1.9 jtd

13 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Lipjan

Fiat stilo

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 23:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

fara dhe shtopa

25 Korr 11:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kompresor klime

19 Qer 11:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Mitrovicë

Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 22:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prizren

Fiat Stllo Viti 2005 Mudesi Drimi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Anllasera

12 Dhj 02:32 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Shes

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 17:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Zamajca

09 Nën 09:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Ndrrus shpejtsie

17 Maj 00:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Anllasera

26 Jan 23:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

morr fiat stillo jtd

18 Jan 19:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Set llamelle

13 Dhj 11:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fiat bravo

11 Sht 14:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Pjes per f.dubllo

07 Qer 16:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Klimatornik

25 Pri 21:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

City

13 Pri 11:33 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prizren

Fiat stillo 1.9 jtd bon ndrim shtoj pare

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 00:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Ndrrus shpejtsie

05 Jan 23:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

alfa

26 Dhj 01:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

zamajc

25 Dhj 17:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

fiat

05 Tet 16:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Vushtrri

ushit

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 13:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

alafa pjes

27 Maj 17:39 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat Stillo 1.9 JTD

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fiat skudo

08 Shk 21:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kok timoni

02 Shk 23:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

shitet per pjes fiat stillo

500 EUR

24 Jan 16:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Dardanë

Fiat stillo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 18:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Besianë

Fiat Stillo JTD -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 12:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Klinë

Fiat stillo

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 17:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Kastriot

Fiat stillo dhe gollf 2 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 19:24 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Kastriot

Fiat stilo 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 23:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat stillo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 09:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat Stillo 1.9jtd -03

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat stillo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione