G4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:20 ,

Maqin g4 per lyrje

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Qer 12:03 ,

kompresor g4

490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 20:39 ,

Maqin G4

2 000 EUR


Në fillim