Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gardena - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gardena , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gardena Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Qer 13:02 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Gardena - Sharrë për kopsht

30 EUR

02 Qer 19:34 Të tjera  ·  Vushtrri

SHITEN 2 GARDENA

18 Tet 18:54 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Fshis taski karsher

09 Sht 22:01 Të tjera  ·  Lipjan

Pomp e ujit

120 EUR

05 Korr 16:20 Makina dhe Vegla  ·  Lipjan

Hidrofor Gardena

300 EUR

20 Pri 18:46 Makina dhe Vegla  ·  Burim

Hidrofor

70 EUR

04 Gush 00:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Gardena

59 EUR

17 Korr 19:54 Të tjera  ·  Prizren

Gardena T 100 (qepa) sperkates

49 EUR

09 Mar 00:16 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Vegla Pune

27 Sht 08:27 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Gardena

24 Korr 12:37 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Pompe e ujit

150 EUR

17 Mar 23:38 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Malishevë

Kosica te barit

75 EUR

21 Pri 17:17 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

gardena me senzor

30 EUR Price Reduced

10 Jan 21:29 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Pompa Gardena

120 EUR

16 Dhj 21:21 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Pomp e ujit

50 EUR

27 Qer 13:31 Të tjera  ·  Dardanë

Kositese bari elektrike "GARDENA"

33 EUR

20 Maj 13:11 Të tjera  ·  Besianë

Pmpë uji për kopsht

30 EUR

24 Pri 21:44 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Gardena Robotic R40LI

450 EUR

17 Korr 13:11 Të tjera  ·  Besianë

Programer per ujitje

50 EUR

26 Shk 13:12 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

gardena

15 EUR

04 Shk 11:32 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

GARDEN GROOM

60 EUR Price Reduced

15 Jan 14:44 Banesa  ·  Prishtinë

banes-shpi-ipet me QIRA-

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Sht 20:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Prishtinë

Maqin GARDENA

110 EUR

17 Gush 11:22 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Gardena maqin Akku per prerjen e barit

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gardena | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione