Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I7.4770 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I7.4770 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj I7.4770 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:11 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Besianë

i7-4770 4790 GEN4

50 EUR Price Reduced

27 Shk 20:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Setup komplet

600 EUR

27 Shk 20:32 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prizren

Setup komplet

600 EUR

19 Shk 23:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Fushë Kosovë

Pc setup gaming 240hz

620 EUR

02 Shk 22:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

��SHITET PC GAMING

290 EUR

27 Jan 21:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gaming pc(kompjuter)

350 EUR

27 Jan 21:24 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prizren

Gaming pc

350 EUR

20 Jan 04:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Gjilan

Shiten pc gaming 10 copa

1 EUR

10 Jan 03:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

350 EUR

10 Jan 02:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Prishtinë

PC GAMING

1 EUR

07 Jan 16:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Pc i7 4770

95 EUR

18 Nën 00:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

SHITET GAMING PC

270 EUR

17 Tet 04:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Lipjan

Pc Gaming Monitor

330 EUR

03 Tet 21:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes 2 Gaming Pc

700 EUR

26 Sht 14:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Prishtinë

GAMING PC

550 EUR Price Reduced

13 Sht 06:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Mitrovicë

Shitet PC

350 EUR

07 Korr 18:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prishtinë

SHITET PC

310 EUR

06 Korr 12:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prishtinë

Shitet PC

230 EUR

27 Qer 01:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Shitet Gaming PC

500 EUR Price Reduced

21 Qer 12:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Prishtinë

Gaming pc komplet

820 EUR

19 Qer 16:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Lipjan

PC Gaming Full Setup

750 EUR

19 Qer 11:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet pc

600 EUR

14 Qer 12:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gaming PC i7 komplet

650 EUR

22 Maj 23:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ASUS PC Gaming Komplet i7-4770

530 EUR

21 Maj 01:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ASUS PC Gaming Komplet i7-4770

580 EUR

19 Maj 11:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Viti

HP Workstation

165 EUR

21 Pri 15:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Mitrovicë

Shtepiz i7-4770

09 Pri 01:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Lipjan

Pc gaming

5 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I7.4770 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione