Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iveric - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iveric , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iveric Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 15:09 Makina dhe Vegla  ·  Kaçanik

Ventilator per iveric

1 EUR

11 Maj 08:31 Të tjera  ·  Dardanë

shitet kantarica

2 000 EUR

07 Pri 23:41 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Besianë

Shiten Tavolinat

80 EUR

02 Shk 13:13 Garsoniere/Dhoma  ·  Vushtrri

Kauqa

26 Sht 16:44 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Briket i ahut

199 EUR

24 Gush 08:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shtime

Shanktë

15 EUR Price Reduced

11 Korr 08:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Komodina

20 EUR

09 Pri 18:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Pejë

Kuzhin

400 EUR

06 Pri 15:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shtime

Tavolina punë

25 EUR

26 Mar 03:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shtime

Banka

10 EUR

06 Nën 20:22 Të tjera  ·  Ferizaj

Fotele

120 EUR Price Reduced

30 Tet 16:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Gjilan

Abs makin per iveric

7 500 EUR

14 Tet 10:23 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

ABS Kanteric Holzher SPRINT 1417

16 000 EUR

09 Sht 13:00 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

tavolina per zyre

80 EUR

20 Gush 00:32 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Formatizet Mizrak

10 EUR

14 Gush 22:45 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Pejë

Krevat per bebe

130 EUR

14 Gush 15:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Burim

Shitet dhoma iveric

03 Qer 23:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shitet shanku

02 Qer 01:41 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Pejë

Shitet sharra

22 Maj 21:53 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shtime

Tavolina per zyre

40 EUR Price Reduced

21 Maj 05:00 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shtime

Tavolina per zyre

30 EUR

21 Maj 04:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shtime

Mobile per dhom gjumi

40 EUR Price Reduced

15 Maj 22:40 Libra dhe Revista  ·  Ferizaj

librari

750 EUR

10 Maj 20:16 Servis për makina  ·  Prizren

Maqina për shirita

1 100 EUR

10 Maj 19:00 Servis për makina  ·  Prizren

Maqina për shirita

1 100 EUR

10 Maj 18:57 Servis për makina  ·  Prizren

Maqina për shirita

1 100 EUR

08 Maj 10:55 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Prizren

Rafta

2 500 EUR

06 Maj 23:22 Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Komoda

25 EUR

04 Maj 11:02 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shtime

Banka

12 EUR Price Reduced

01 Maj 15:25 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Sharr bonsek

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iveric | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione