Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrika te perdorura - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrika te perdorura , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karrika te perdorura Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 05:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Paisje salloni

2 000 EUR

01 Pri 21:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

shiten 25pc

123 EUR

31 Mar 20:58 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Ferizaj

Karrika

30 Mar 16:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Ferizaj

Karrika plastike

10 EUR

29 Mar 18:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Pejë

Karrika, Tavolina dhe Tabele

750 EUR Price Reduced

25 Mar 18:51 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shiten 2 karrika per frizer

150 EUR Price Reduced

18 Mar 08:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Pejë

Karrika

14 Mar 01:35 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ndegjuse Sony Wh1000xm3

165 EUR Price Reduced

07 Mar 13:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Vushtrri

Karrika per kuzhin 6-cop

25 EUR

04 Mar 03:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Te perdorura

03 Mar 07:53 Të tjera  ·  Pejë

Shtrat estetik dhe karrike.

200 EUR

22 Shk 14:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Skenderaj

Shiten 30 karrika dhe 8 tavolina

950 EUR

10 Shk 08:42 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Gjilan

Karrika te pa perdorura

05 Shk 12:15 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Prishtinë

Shiten paisjet per femije

225 EUR Price Reduced

26 Jan 12:14 Të tjera  ·  Gjilan

4 tavolina 16 karrika ( 8 t'gjelberta 8 t'kalterta )

400 EUR

14 Jan 15:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Besianë

Mobilje

300 EUR

13 Jan 10:36 Makina dhe Inventarë  ·  Për parukeri / kozmetikë  ·  Lipjan

Paisje per zyre

950 EUR Price Reduced

13 Jan 09:58 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Ferizaj

Karrika

12 Dhj 14:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shes tavolina me nga 6 karrika

1 EUR

10 Dhj 12:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Ferizaj

Shitet

06 Dhj 04:54 Të tjera  ·  Prizren

Karrika per frizerk

100 EUR

01 Dhj 06:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Shiten

16 Nën 22:20 Të tjera  ·  Gjakovë

tavolina me karrika

26 Tet 20:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Tavoline buke me 6 karrika

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrika te perdorura | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione