Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerkoj pun si shofer - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kerkoj pun si shofer , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj pun si shofer Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 18:07 Punë  ·  Të tjera  ·  Pejë

Kerkoj pun

05 Mar 12:13 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Malishevë

Kerkoj Pun si Shofer

05 Mar 12:11 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Therandë

Kerkoj Pun si Shofer

02 Jan 23:36 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj pun si shofer me C1

03 Dhj 19:36 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kerkoj Pun si Shofer

21 Tet 23:24 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vushtrri

Kërkoj pun si Shofer me C edhe CE

05 Qer 04:01 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer kamjoni kategori C

02 Pri 10:14 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Drenas

shofer

21 Mar 22:58 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Drenas

Kerkoj pun si shofer depoist monter etj

22 Shk 00:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj Punë

22 Shk 00:00 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj punë

15 Shk 13:01 Punë  ·  Të tjera  ·  Besianë

Kerkoj pun

03 Shk 05:58 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj Punë

01 Shk 13:06 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun

29 Jan 17:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer

20 Jan 17:31 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Mitrovicë

Kerkoj pun si Shofer me C ose CE

14 Dhj 18:34 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kerkoj pune

20 Sht 19:38 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vushtrri

Kerkoj pun si Shofer me C

17 Korr 10:11 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer

13 Korr 23:08 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer

11 Korr 15:57 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Besianë

Shofer

16 Qer 21:15 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vushtrri

Kerkoj pun si Shofer me C

12 Qer 18:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer dhe kranist

25 Pri 00:55 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Gjakovë

Kerkoj Pune

19 Mar 08:23 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

KERKOJ PUN SI SHOFER

08 Mar 21:18 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Gjilan

Kerkoj punë

27 Shk 15:54 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Drenas

kerkoj pun bagerist

18 Shk 17:29 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Prishtinë

kerkoj pun si shofer depoist etj

24 Jan 23:31 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vushtrri

Kerkoj Punë si Shofer me C

18 Jan 23:25 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer -pun ditore

02 Jan 21:47 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kërkoj pun si shofer kategoria C1

12 Dhj 03:49 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer me kategori CE

07 Dhj 14:39 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prizren

Kerkoj pun

07 Dhj 14:16 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prizren

Kerkoj pun

26 Nën 13:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kerkoj pun shofer depoist etj

16 Nën 21:12 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Gjilan

Kerkoj pun

29 Tet 13:41 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun

20 Tet 21:54 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Drenas

Kerkoj pun si shofer depoist

23 Gush 09:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer

12 Gush 13:03 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prizren

SHOFER

12 Gush 13:03 Punë  ·  Të tjera  ·  Prizren

SHOFER

29 Qer 15:40 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Prizren

kerkoj pun si shofer

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kerkoj pun si shofer | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione