Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Matje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Matje , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Matje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100.16m² në SHITJE në Rrugën C.

130 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 06:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100.16m² në SHITJE në Rrugën C.

130 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 16:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Dardani��

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 09:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

SHITET Banesa DUPLEX në Bregun e Diellit��

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 09:16 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

TERMOMETER MODERN per MULTIMETER

12 EUR

20 Mar 21:52 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Drenas

Aparata kunder lageshtisë me qira✔️

1 EUR

19 Mar 20:32 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Aparata kunde lageshtis me qira

1 EUR

19 Mar 20:31 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

19 Mar 20:24 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Ipen me qira

1 EUR

19 Mar 20:05 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Ipen me qira

1 EUR

22 Shk 23:25 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Shêrbime Gjeodezike dhe Kadastrale

80 EUR

25 Jan 08:24 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

GUDE GERMANY

490 EUR

Shitësit të Besuar
21 Jan 13:43 Makina dhe Vegla  ·  Kastriot

PRERSET PER PLLAKA DHE DIGITRONI PER MATJE NIVELIZIM

500 EUR

19 Jan 22:57 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ferizaj

Sherbime - Matje Inxhinierike

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 18:26 Makina dhe Vegla  ·  Kastriot

Prerse per pllaka paisje per pune

888 888 888 888 EUR

19 Jan 08:39 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Multi-Laser-Messgerät

12 EUR

16 Jan 23:57 Të tjera  ·  Kastriot

Paisje per pune

22 222 222 222 EUR

22 Nën 05:17 Makina dhe Vegla  ·  Therandë

Pajisje per furr

100 000 EUR

20 Nën 14:08 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Therandë

Pajisje per furr

10 000 EUR

23 Tet 16:38 Të tjera  ·  Viti

Makinë multifunksionale per Kuzhinë Ambiano

130 EUR

09 Tet 10:44 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Gjeodezi - Kadaster

1 EUR Price Reduced

09 Tet 10:19 Shtëpi  ·  Prishtinë

KOMPANI PËR MATJE GJEODEZIKE DHE KADASTRALE

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Sht 17:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparat Frymarrje BiPap CPAP AutoCpap

650 EUR

29 Sht 17:23 Kafshë në fermë  ·  Viti

Vag per matje te Qumshtit

27 Sht 07:53 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kompani Gjeodezike

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Matje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione