Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mausa - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mausa , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mausa Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

SHITET BISNESI GAMING PC (30 Pc Komplet)

44 000 EUR

16 Maj 05:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kompjutera

1 100 EUR

15 Maj 13:42 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer 24"

120 EUR

10 Maj 19:27 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer Monitor 17"

40 EUR

25 Pri 03:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Pejë

5 PC GAMING

4 500 EUR

19 Pri 08:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Pejë

Shes gaming

07 Pri 05:27 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Viti

Mausa Genius me wifi

10 EUR

13 Shk 14:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Pejë

Shiten 10X KOMPJUTERA GAMING

12 000 EUR

10 Shk 15:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Gjakovë

Ps3 Jailbraik 20 ero

20 EUR

11 Jan 20:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Klinë

Urgjent Shiten 10 Pc Gaming

2 800 EUR

05 Jan 07:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Prizren

Kompjutera

1 000 EUR

03 Dhj 05:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shiten 10 Monitora + Tastiera + Mausa

890 EUR Price Reduced

28 Nën 16:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Prishtinë

10pc gaming

4 300 EUR

28 Korr 14:03 Konzolatë për lojëra  ·  Nvidia  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shiten urgjent 10 pc per cs 1.6

400 EUR

08 Korr 01:56 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Mitrovicë

Mikrosoft mausa

10 EUR

20 Mar 14:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

SHITEN

12 Mar 00:00 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Mitrovicë

maus

30 EUR Price Reduced

28 Shk 04:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Kaçanik

Gaming pc komplet

550 EUR Price Reduced

04 Shk 19:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

internet cafe

1 000 EUR

04 Shk 18:50 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Mitrovicë

Mausa microsoft 1.1

15 EUR

07 Jan 22:29 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Ferizaj

Shes PC. 10 copa

2 250 EUR

05 Dhj 17:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Mausa 2 copa

25 EUR

28 Nën 21:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Asdf

85 EUR

21 Nën 23:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Mausa

25 EUR

21 Nën 14:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Deçan

Kompjuter HP

1 650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mausa | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione