Mercedez | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:27 ,

Seat Altea 1.6 dizel automatik RKS

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Shes mercedez benz 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 19:23 ,

mercedez s320 special

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 19:21 ,

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 19:08 ,

Mercedez Slon Model Amerikan

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 17:08 ,

Mercedez benz

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 20:29 ,

Mercedez Benz E220

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Jan 16:28 ,

Mercedez benz c 220

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 19:20 ,

Mercedez benz c 220 viti 2002 Automaik

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 13:39 ,

Mercedes Benz Sprinter 906BA35

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 16:50 ,

Shes Mercedez c200 automatik

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:50 ,

Mercedez

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 12:06 ,

Golf 7

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:24 ,

Mercedez 2'7 dizell rks

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 18:08 ,

Mercedez Benz C 180 benzinë

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999


Në fillim