Minik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:35 ,

Belg

120 EUR Price Reduced

26 Sht 15:32 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Minik në kategorinë All Category
  • Minik në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • minik në kategorinë Vetura
  • Minik në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • minik në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • minika në kategorinë All Category
  • Minik në kategorinë Qen
  • Minik në kategorinë All Category
  • Minik në kategorinë Qen
  • Minika në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim