Motorr elektrik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Gush 11:07 ,

Peugeot 607 Dizel Rks Viti 2001 Boj Ndrrim

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Qer 14:21 ,

i shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 13:43 ,

Fiat bravo chrom paket 2007 — 4000€ i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:20 ,

Peugeot 607 Dizel Rks 7 muj Viti 2001 Klim

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Maj 17:31 ,

Motorr elektrik

500 EUR

Viti: 2019
15 Maj 14:48 ,

Ford Fiesta 5- dyr kilometrazhi 73.916km

5 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 15:41 ,

Motorr

450 EUR

Viti: 2002
30 Pri 21:32 ,

shitet Rexton okazion

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 20:44 ,

Motorr Elektrik

780 EUR

Viti: 2019
20 Shk 16:42 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2010 AUTOMATIC DSG 140 PS RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 11:42 ,

opel astra 1.7 motorr japan 1vit rks

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 11:31 ,

opel astra 1.7 motorr japan 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 02:10 ,

Motorr elektrik perfekt

199 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 13:02 ,

Opel Astra 1.7

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 13:20 ,

Golf 4 tdi(di)red edition

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 09:00 ,

Shitet opel astra

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 14:56 ,

Shese veturen Mercedes benz E220 cdi avantgard bt

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:48 ,

Shes veturen Mercedes benz E220 cdi avantgard bt

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 22:56 ,

Shese veturen Mercedes Benz E220 cdi avantgard bt

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 18:33 ,

Shese veturen Mercedes benz E220 cdi avantgard bt

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 21:05 ,

Shes veturen Mercedes benz E220 cdi avantgard bt

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 12:50 ,

Opel astra rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim