Motorr tomos | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

02 Dhj 12:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 12:33 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 23:13 ,

Tomos

330 EUR

19 Maj 18:50 ,

Tomos

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Nën 14:33 ,

Bicikel

1 EUR

19 Korr 20:16 ,

Tomos

120 EUR

02 Qer 20:26 ,

Shitet tomos

300 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Mar 14:10 ,

Shiten telefonat

150 EUR

31 Gush 14:30 ,

Kerkoj Tomos

Viti: 2001
Në fillim