Old timer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:28 ,

Bmw old timer 525 1988 shitet urgjent

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:27 ,

Bmw old timer 525 1988 shitet urgjent

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:23 ,

Mercedes 2.0 Benzin

700 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:49 ,

Lancia flavia old timer 1968

6 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 11:50 ,

Bmw old timer 525 1988 shitet urgjent

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 16:25 ,

Nissan Primastar

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 00:11 ,

Yugo 45 Koral Amerikan old timer

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Korr 15:56 ,

FORD GRANADA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 13:10 ,

Fiat Kompanjolla Old timer

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Korr 13:38 ,

Volkswagen Old Timer

6 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 16:53 ,

VW Golf 1

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 21:49 ,

Mercedes 240 w123

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 11:07 ,

Blej kerr tvjeter old timer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 11:43 ,

Shitet old timer

1 710 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 10:04 ,

Kërkoj VW Beetle old timer dhe VW kombi T2

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 19:39 ,

Audi a6 3.0 tdi automatik ne gjendje perfekte 2012

15 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 22:49 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Maj 13:31 ,

SKODA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:53 ,

opel kadet

800 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 23:09 ,

Mercedes Benz 2.2 Disel Old Timer -1972-

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 17:39 ,

Shiten ose ndrrohem Beetle

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 17:38 ,

Old beetle 1303 kabriolet

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Jan 19:45 ,

Fiat kikirez OLD TIMER,,SUPER NQELS DHEZ 049899123

700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Jan 10:45 ,

Golf 1 Old Timer 1.6 Dizel Vp 1980 Rks 9 Muj

2 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 10:45 ,

Golf 1 Old Timer 1.6 Dizel Vp 1980 Rks 9 Muj

2 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 23:26 ,

Peugeot 404

6 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 19:43 ,

Old timer ne shitje

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 13:41 ,

Golf 1 Old Timer 1985

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Në fillim