Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pastruse per shtepi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pastruse per shtepi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pastruse per shtepi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

Dje 13:14 Makina dhe Vegla  ·  Dardanë

Mjete per kopsht trimera

1 EUR

27 Mar 10:48 Libra dhe Revista  ·  Gjilan

Fjalor elektronik interaktiv

10 EUR Price Reduced

07 Mar 18:56 Të tjera  ·  Prishtinë

Pastrim banesa shtepia objekte

22 Jan 15:30 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Dardanë

Snowboard Ski

1 EUR

22 Jan 15:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Ski

1 EUR

28 Shk 12:03 Të tjera  ·  Prizren

Pastruse ose kujdestare per pleq

450 EUR

03 Gush 09:24 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Ferizaj

Kerkoj pastruese

12 Qer 00:20 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Gjilan

Kerkoj pastruse

28 Jan 10:50 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruese

27 Jan 20:59 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Pershendetje

18 Nën 07:24 Punë  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Kerkoj puntore

28 Maj 13:27 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kërkoj pastruse për shtëpi

04 Mar 22:48 Cimer/e  ·  Prishtinë

Dhome me qera per vajza

10 Shk 03:03 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj Cimere (F)

20 Dhj 17:31 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Pastruese

220 EUR

01 Nën 10:44 Punë  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

kerkoj 1 pastruse

02 Tet 10:37 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Ferizaj

kerkoj pastruse

26 Gush 03:20 Cimer/e  ·  Prishtinë

Dhome me qera (Afer Edukimit)

14 Maj 17:29 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome me qera per vajza

60 EUR / muaj

06 Dhj 22:22 Makina dhe Vegla  ·  Malishevë

Makin pastruse per shtepi

1 300 EUR

02 Nën 21:30 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Prishtinë

Ofroj pune

01 Nën 15:02 Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

02 Tet 17:28 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Fushë Kosovë

pastruse

17 Sht 17:40 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshoj dhoma me qera per 4 Studente

60 EUR / muaj

15 Sht 00:07 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshoj dhoma me qera per studente

60 EUR / muaj

24 Korr 00:03 Të tjera  ·  Besianë

Kerkojm pstruse per shtepi

16 Korr 22:25 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Pejë

Kerkoje nje pastruese

31 Maj 17:16 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshoj dhoma me qera per Femra te Punesuara

60 EUR / muaj

30 Maj 18:38 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Burim

Kerkojë Pastruse per shtepi dhe Hotel

17 Mar 21:51 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshoj dhoma me qera per studente (F)

60 EUR / muaj

12 Mar 20:05 Shtëpi  ·  Prishtinë

Leshoj dhoma me qera per studente (F)

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
12 Mar 19:57 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshoj Dhoma me Qera per Studente (F)

60 EUR / muaj

07 Mar 03:14 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj Cimere (F)

02 Mar 22:10 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj Cimere (F)

24 Nën 16:40 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kerkoj puntore

20 Qer 23:24 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Pastruse per shtepi banesa

19 Pri 13:06 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Prishtinë

Kerkoj Pastruse per shtepi

10 Mar 16:40 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Pastruse per shtepi

10 Mar 16:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

05 Tet 17:56 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Prizren

Kerkoj pastruse per shtepi

10 Sht 01:41 Punë  ·  Të tjera  ·  Prizren

pastruse

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pastruse per shtepi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione