Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjes per shimano - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjes per shimano , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pjes per shimano Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 13:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

27 Mar 10:48 Libra dhe Revista  ·  Gjilan

Fjalor elektronik interaktiv

10 EUR Price Reduced

07 Mar 01:26 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  ERGOTEC S  ·  Pejë

Biciklet

100 EUR

19 Nën 21:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa

505 EUR

31 Korr 19:19 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet bicikla

09 Mar 17:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Prishtinë

iPad 6th Generation ��

120 EUR

10 Qer 20:07 Të tjera  ·  Prizren

Shitet biciklla

70 EUR

21 Maj 04:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 15:12 Të tjera  ·  Prizren

Biciklet

75 EUR

21 Shk 21:57 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  TREK  ·  26  ·  Kastriot

Shiten bicikletat

90 EUR

08 Nën 10:20 Të tjera  ·  Mitrovicë

shitet bicikleta

160 EUR

28 Tet 16:08 Të tjera  ·  Prizren

Biciklet

100 EUR

11 Tet 20:53 Të tjera  ·  Prishtinë

Biciklet nga zvicrra

200 EUR

21 Gush 13:27 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet Bicikell 26-She ne gjendje super te mire !!!

210 EUR

05 Maj 01:04 Të tjera  ·  Prizren

Biciklet

95 EUR

18 Mar 16:02 Të tjera  ·  Drenas

Pjes per biciklet

19 Nën 20:32 Të tjera  ·  Lipjan

shitet bicikleta

120 EUR

20 Sht 20:05 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet Bicikleta

195 EUR

30 Korr 12:34 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes Bicikleten 26" me pjes SHIMANO

150 EUR

25 Maj 21:38 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet

100 EUR

16 Maj 15:54 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shitet Bicikleta

120 EUR

13 Maj 16:21 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Biciklet CALIFORNIA

Viti: 2020
19 Pri 16:10 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bicikleta Diamant

400 EUR

02 Pri 23:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Aprilia  ·  SX  ·  Mitrovicë

Shes bicikleten 26-she

Viti: 2011
02 Pri 23:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shes bicikleten 26-she

Viti: 2011
02 Pri 23:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Prishtinë

Shes bicikleten 26-she

Viti: 2011
20 Nën 13:10 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bicikleta te ardhura nga suedia

1 EUR

18 Tet 20:25 Të tjera  ·  Shtime

Bicikleta

200 EUR

07 Tet 21:13 Të tjera  ·  Prishtinë

Bicikla

200 EUR

02 Pri 17:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet

280 EUR

28 Shk 18:37 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet bicikleta

70 EUR

01 Shk 21:50 Të tjera  ·  Ferizaj

Mtb scott

300 EUR

08 Korr 19:55 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biciklet

350 EUR

08 Korr 19:35 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biciklet

350 EUR

09 Qer 22:57 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biciklet kapriolo

130 EUR

04 Qer 23:06 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHES BICIKLET

130 EUR

06 Shk 18:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bicklet nga zvicra

100 EUR

13 Sht 10:07 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

55 EUR Price Reduced

09 Gush 15:57 Të tjera  ·  Pejë

Biciklla sprint shimano

260 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjes per shimano | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione