Pllumat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

17 Gush 09:34 ,

Shes pllumat gjyli

10 EUR

15 Mar 20:09 ,

Pllumat

5 EUR

07 Mar 14:48 ,

plluma

450 EUR

26 Jan 19:30 ,

Pllumat

150 EURNë fillim