Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pomerian - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pomerian , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pomerian Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:14 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x

Dje 05:08 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic

Dje 04:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Raca te Ndryshme 049696917

1 EUR

Dje 04:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pet Shop

Dje 04:54 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Raca te ndryshme me Porosi 049696917

1 EUR

Dje 03:51 Të tjera  ·  Prishtinë

Ekstra Klysha BELG

26 Maj 16:12 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois Klysh

26 Maj 16:12 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha Belg

26 Maj 16:11 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic

26 Maj 15:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Porosit Qen te racave te ndryshme

26 Maj 15:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Ferizaj

Te gjitha racat e qeneve 049696917

1 EUR

26 Maj 15:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

+38349696917 Porosit te gjitha Racat

24 Maj 08:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x

23 Maj 17:49 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini shpic

22 Maj 14:54 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

21 Maj 17:51 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois

21 Maj 17:38 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha BELG

21 Maj 17:37 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois Klysha

21 Maj 11:22 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois

21 Maj 11:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha Belg

18 Maj 21:01 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha Belg Malinois

18 Maj 16:56 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois

18 Maj 16:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Klysha

14 Maj 23:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

14 Maj 00:44 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

qen

70 EUR

13 Maj 23:14 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois Klysha

13 Maj 19:13 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois Klysha

13 Maj 19:12 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysh Belg Malinois

12 Maj 09:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

30 Pri 12:42 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini spitz

29 Pri 08:10 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysh Mini Shpic

29 Pri 08:09 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic klysha

29 Pri 07:30 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois Klysha

29 Pri 07:30 Të tjera  ·  Prishtinë

Belg Malinois

29 Pri 07:29 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha Belg Malinois

27 Pri 14:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Gjakovë

Spic pomerian klysh

24 Pri 18:54 Të tjera  ·  Prishtinë

Klysha Mini Shpic

24 Pri 18:15 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic Klysha

24 Pri 18:14 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic

24 Pri 18:13 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini shpic

23 Pri 23:38 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini shpic

22 Pri 08:58 Shitore Të tjera  ·  Pejë

Pomerian

Shitësit të Besuar
19 Pri 17:55 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic

19 Pri 17:54 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini shpic

09 Pri 17:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini shpic

08 Pri 22:33 Të tjera  ·  Prishtinë

Spitz

08 Pri 22:32 Të tjera  ·  Prishtinë

Mini Shpic

05 Pri 17:32 Të tjera  ·  Prishtinë

Spitz

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pomerian | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione