Raptor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Raptor,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Raptor Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:07 ,

Daihatsu Rocky Fourtrak 2.8 dizel 1990

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:29 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 14:31 ,

Lada Niva 1.7i

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 20:36 ,

3.2 v6

5 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:17 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
17 Pri 11:57 ,

Dihatsu rorky

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 02:47 ,

Lada Niva

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 21:37 ,

Shitet xhipi Isuzi Opell 3.1dizell

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Shk 16:44 ,

MITSUBISHI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 15:48 ,

Nissan Patrol 2.8 Turbo

9 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 09:58 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
17 Jan 18:02 ,

Ford explorer 4.0 v6 vp1999 rks 4x4 full offroad

44 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 10:20 ,

Shitwt suzuki pa as ni vrejtje

3 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 22:31 ,

Shitet jeepi

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 09:16 ,

u shit

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 19:21 ,

shes Ford Explorer 4.0 v6 full offroad RKS

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 11:15 ,

Audi a5 Quattro&S-Line Full Opsion

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 06:25 ,

U shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:07 ,

U shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 15:26 ,

U shit

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 11:46 ,

I shitur

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:23 ,

U shit

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 16:49 ,

U shit

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 23:14 ,

Nissan Patrol

8 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 23:16 ,

U shit

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 19:53 ,

RENO LAGUNA 1,9 CDTI REGJIS.7 MUJ, MUNDSI NDRRIMI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 21:36 ,

U shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 23:50 ,

Yamaha Raptor

4 500 EUR

Viti: 2012
06 Qer 19:33 ,

2019 FORD F-150 SUPERCREW Raptor

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 14:30 ,

Suzuki samurai

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Raptor | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Raptor Raptor raptor Raptor Raptor

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione