Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes lojra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes lojra , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes lojra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


13 Pri 13:56 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Lipjan

Ps4 me 4 controllera dhe 4cd

230 EUR

11 Pri 23:16 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

SonyPlaystation 4 Slim

1 EUR

09 Pri 17:15 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

180 EUR

09 Pri 15:38 Shitore Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 05:24 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

09 Pri 05:24 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

09 Pri 05:19 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

180 EUR

09 Pri 05:19 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch lite

180 EUR

08 Pri 19:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Viti

Shes orë

30 EUR Price Reduced

08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:37 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Viti

Shes orë

30 EUR Price Reduced

06 Pri 19:52 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lipjan

Shes sony playstation 4 slim 500 giga

220 EUR

06 Pri 19:48 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lipjan

Shes Ps4 shum i rujtun me 1 kontroller

220 EUR

29 Mar 20:06 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Loje per PS5

25 EUR Price Reduced

27 Mar 11:16 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Shitet Rx 6700 XT 12GB

550 EUR

26 Mar 18:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Pejë

Shes sony 3

1 EUR

21 Mar 13:38 Shitore Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Apple iPad Pro 11 64gb WIFI+SIM

549 EUR

Shitësit të Besuar
16 Mar 10:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Shes ore

30 EUR Price Reduced

07 Mar 20:52 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Gjilan

Shes ps4

220 EUR

07 Mar 01:26 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 Slim  ·  Klinë

Shes Sony 3

100 EUR

06 Mar 10:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

PC GAMING GIGABYTE RTX 2070 SUPER GAMING 8GB

550 EUR Price Reduced

29 Shk 21:00 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 Slim  ·  Klinë

Shes Sony 3 80 €

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes lojra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione