Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sterrpikse - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sterrpikse , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sterrpikse Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 08:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

iMT 539 viti 1996 NDRRIM BAJM.

44 EUR Price Reduced

15 Maj 19:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Skenderaj

.BLEJ TRAKTOR IMT 539 .533 RAKOVC IMR

2 EUR

04 Mar 19:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Shiten pllugjt 755 iMT NDRRIM BAJM

370 EUR

02 Shk 13:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

RIMORKIO 20 ( PROKOLIC) E TREPQES

1 000 EUR Price Reduced

16 Dhj 13:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shes rakovicen 65

09 Mar 13:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

sterrpikse

09 Pri 22:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Sterrpikse 500L

350 EUR Price Reduced

29 Mar 23:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Sterrpikse edhe plugj

04 Shk 08:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Malishevë

Rapid dizell

550 EUR

05 Jan 05:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Malishevë

Rapid

550 EUR

16 Tet 22:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Viti

Sterrpikse 400 dhe 600 litra

16 Korr 19:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shterrpikse

350 EUR

13 Maj 08:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shtime

Shitet qm i volitshem

1 EUR

30 Maj 13:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

Sterrpikse

300 EUR

30 Maj 13:57 Të tjera  ·  Besianë

Sterrpikse

300 EUR

03 Maj 20:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Pumpa sterrpikse

27 Pri 20:43 Kafshë në fermë  ·  Malishevë

Sterrpikse

550 EUR

03 Pri 13:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Sterrpikse

06 Mar 19:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prizren

Sterrpikse 300 Litra

390 EUR

27 Jan 11:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

Sterrpikse

11 Korr 09:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Klinë

Sterrpikse

1 400 EUR

16 Qer 18:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Malishevë

Shes sterrpikse me dy koka

16 Qer 11:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prizren

Maqin Sterpikse

675 EUR Price Reduced

28 Pri 17:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Lipjan

Sterrpikse

19 Mar 18:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Sterrpikse

550 EUR

12 Mar 10:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

shkepse Te plehit sterrpikse

19 Shk 12:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Maqin per sterrpikse sllovene

07 Shk 22:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Te sapo ardhura nga austria

06 Shk 23:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Te sapo ardhura nga austria

08 Jan 17:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sterrpikse

400 EUR

02 Dhj 10:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Sterrpiks

300 EUR

27 Nën 19:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Sterrpikse

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sterrpikse | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione