Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Usb flash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Usb flash , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Usb flash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 16:57 Shitore Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Prishtinë

OnePlus 5 - 8/128 GB

175 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
12 Maj 16:57 Shitore Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

Xiaomi Mi A1 - Gold

65 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
14 Pri 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 03:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 13" Retina 2013 Corei5/8/256 GB SSD

244 EUR Price Reduced

16 Jan 21:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjilan

Laptop Apple MacBook Pro 13

1 220 EUR

14 Dhj 17:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Pejë

Samsung s8 u shit ja paft hajrin flm merrjep

150 EUR Price Reduced

13 Dhj 19:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prizren

Lenovo Yoga 720 15"

499 EUR

20 Korr 14:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Mitrovicë

Samsung Galaxy A51 duos

130 EUR

03 Korr 15:07 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fushë Kosovë

Ofert komplet

25 EUR Price Reduced

19 Pri 13:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 13" Retina Core i5 / 8GB / 128 GB SSD

280 EUR

19 Pri 13:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 15" Core i7/16GB RAM/ 256 GB SSD

290 EUR

19 Pri 13:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 15" Retina MID 2015 Core i7

399 EUR

08 Pri 17:22 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Usb flash drive 2GB dhe 4GB

1 EUR

07 Shk 08:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  ASUS  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Chromebook CZ1 CZ1000DVA-L30005

350 EUR

28 Jan 11:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Chromebook  ·  Gjilan

laptop acer chromebook

300 EUR Price Reduced

21 Dhj 21:47 Të tjera  ·  Prishtinë

Razer Blade 15

1 700 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Gjilan

Google Pixel 4A 5G i Ri

380 EUR

14 Gush 16:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Kaçanik

Cutter me sy optik 1.35m

750 EUR

04 Gush 11:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

USB FLASH 8,16,32 GB Orgjinal

12 EUR

27 Korr 20:36 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fushë Kosovë

Pjese aksesore per pc

35 EUR

29 Qer 18:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prizren

USB FLASH 16-32 GB

12 EUR

16 Shk 23:46 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Artanë

Kamera DSLR Nikon D850

1 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Usb flash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione