Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

geja - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe geja , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj geja Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Maj 07:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja

350 EUR

08 Maj 07:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja

350 EUR

20 Pri 19:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Kauqa

140 EUR Price Reduced

10 Shk 14:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Ulse ge L me fotele

200 EUR

03 Dhj 16:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Burim

Geja me 1 kolltuk

150 EUR Price Reduced

01 Nën 12:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja !!!

500 EUR

12 Tet 13:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Therandë

kuzhina ne shitje dhe invertari komplet

20 000 EUR

15 Sht 12:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Shitet Geja urgjent 380€

380 EUR

31 Gush 19:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Geja ne gjendje si e re

350 EUR

31 Gush 19:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

shitet geja

350 EUR

12 Gush 04:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

shitet

600 EUR

05 Korr 19:18 Shtëpi  ·  Burim

Mobile

500 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 13:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja dhe komoda

28 Maj 16:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shes geja

28 Maj 16:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shes geja

20 Pri 18:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shes geja

19 Pri 20:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shes geja

19 Pri 20:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shes geja

11 Jan 17:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja 3 3 2 1

100 EUR

11 Jan 09:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet Geja

120 EUR Price Reduced

25 Dhj 06:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Burim

Geja per sallon

1 EUR

07 Dhj 13:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Geja 3-3-1

320 EUR

25 Nën 22:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Geja 3-3-1 me tepih

320 EUR

01 Nën 17:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Geja

350 EUR

27 Sht 23:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Geja

500 EUR

25 Sht 10:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Geja per sallon

250 EUR

10 Gush 14:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Ulese/Geja per sallon

450 EUR

23 Qer 01:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shitet

300 EUR

15 Qer 17:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Deçan

Shitet geja

25 Mar 08:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shiten mobiljet

550 EUR

15 Mar 10:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Burim

timi

250 EUR

14 Mar 23:26 Dhoma  ·  Burim

shitet geja shum e rujtne

250 EUR / muaj

09 Mar 06:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Geja

450 EUR

15 Shk 18:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Mobile Salloni

550 EUR

12 Shk 14:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Geja e lekures

100 EUR

10 Shk 20:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Mobilje salloni

550 EUR

10 Shk 14:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Geja

300 EUR

09 Shk 20:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Mobile salloni

550 EUR

09 Shk 10:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Geja

450 EUR

16 Jan 18:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja

550 EUR

16 Jan 18:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Shitet geja

550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj geja | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Geja geja Geja geja Geja Geja Geja geja geja Geja

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione