iPhone XS Max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Tet 20:18 ,

Iphone xs max

450 EURNë fillim