Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

metaleve - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe metaleve , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj metaleve Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Pri 23:35 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Lipjan

BLEJM HEKUR Bejm grumbullimin e metaleve

24 Shk 00:33 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Garret Ace 150 metal detektor

180 EUR

19 Shk 19:21 Makina dhe Vegla  ·  Gjakovë

Sharr per prerjen e metaleve

1 100 EUR

19 Jan 23:42 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Sharr me disk per prerjen e metaleve

1 350 EUR

16 Jan 12:10 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Betonjerka-pjes per betonjerka-makine

03 Jan 22:49 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Makina per punimin e metalit

5 500 EUR

07 Gush 13:28 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

MAQINA TE NDRYSHME

10 Korr 19:56 Makina dhe Vegla  ·  Lipjan

Plasma

420 EUR

03 Shk 21:40 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Pejë

peje

26 Jan 10:49 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Aparat për gjetjen e kabllove, armatures

50 EUR

05 Jan 03:45 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Pejë

Shofer Stapleri / Ngarkusi

29 Tet 00:27 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Viti

Shes frezen per perpunim te metaleve

2 900 EUR Price Reduced

18 Gush 23:50 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet metal dedector

1 700 EUR

05 Korr 08:14 Të tjera  ·  Pejë

Detektor Metalesh-DeepHunter

2 350 EUR Price Reduced

01 Mar 13:07 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepi rreth 300m2 Gjilan ne lagje te mire

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Jan 23:25 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prizren

Premje dhe Shpuarjen te Betonit

20 EUR

19 Jan 23:21 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Kryejme Keto Sherbime

20 EUR

18 Jan 02:31 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Wallscan

1 100 EUR

16 Jan 17:50 Të tjera  ·  Gjakovë

Detektor

550 EUR

26 Korr 16:05 Të tjera  ·  Prizren

Shes furrë per shkrirjen e arit/metaleve

500 EUR

15 Maj 12:24 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prishtinë

Mega CNC (unique)

1 EUR Price Reduced

18 Mar 16:51 Të tjera  ·  Prishtinë

Metal punues

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj metaleve | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

metaleve metaleve metaleve Metaleve metaleve

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione