radiatora | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:41 ,

Banes me qira 1+1

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 13:20 ,

��Shitet shtepia ne Prishtinë 300m2��

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Gush 21:42 ,

Shtepia Ekskluzive ne Shadervan|Prizren

Numri i dhomave: 6
17 Maj 19:12 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Pri 13:27 ,

Shes/ndrroj Shtepin 300m2 ne Prishtin,Vranjefc

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Pri 10:36 ,

Shtepia 300m2 ne Prishtin Vranjefc/ndrroj

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Mar 20:46 ,

shitet shtepia 5 ari truall k.e trimav prishtin

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6


Në fillim