Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtalla - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtalla , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtalla Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vushtrri

SHITET SHTEPIA NE VUSHTRRI-NOVOSELL

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
05 Maj 09:50 Materiale për ndërtim  ·  Rahovec

Shiten

02 Pri 22:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pejë

Tok Ne shitje me shtall Te madhe

16 Jan 11:03 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Lipjan

kasht edh san

16 Jan 11:03 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Lipjan

kasht edh san

18 Dhj 10:45 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shiten lopt per mish

250 EUR

21 Tet 23:33 Të tjera  ·  Gjakovë

Miksera per bazena

15 Qer 08:37 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Bik

340 EUR

31 Maj 15:39 Të tjera  ·  Burim

Shes meqken

333 333 EUR

14 Jan 12:44 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kastriot

Tok

2 000 EUR

14 Dhj 22:03 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Shitet biki

31 Maj 02:24 Makina dhe Vegla  ·  Besianë

Shiten ventilatorat

150 EUR

23 Maj 13:16 Shtëpi  ·  Pejë

HOME VIP SHETË 5.42Hektar tokë KRYSHEC,Zllapek

Numri i dhomave: 1
28 Mar 08:16 Shtëpi  ·  Prizren

Shtall

1 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 20:57 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Skenderaj

20 hektar + Shtalla

22 Mar 11:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Therandë

Shiten dyert

300 EUR

20 Mar 23:29 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Therandë

Dyer per garazh

300 EUR

19 Mar 18:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shtall

10 EUR

12 Shk 10:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shtalla

28 Tet 20:52 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet qeni mashkull 2 vjet e gjys shum i shtir per oborr.

40 EUR

16 Korr 06:49 Kafshë në fermë  ·  Therandë

Shiten lopet nga shtalla shtepiake

15 Korr 11:07 Makina dhe Vegla  ·  Lipjan

Rama për shtallë

09 Qer 23:07 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet kudra tigrajk 1 vjet e shtir per oborr

30 EUR

04 Qer 22:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet tigrajka 1 vjet tash ika bo osht e shtir per oborr

30 EUR

31 Maj 23:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shitet Urgjent Same 35

2 900 EUR

31 Maj 22:38 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lipjan

Shitet tigri Mashkull 1 vjet ika i shtir per oborr pllaca

30 EUR

23 Pri 19:13 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Shitet qeni

08 Pri 16:20 Kafshë në fermë  ·  Malishevë

Boksa per shtalla

60 EUR

29 Mar 11:10 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Solar

1 EUR

10 Dhj 20:36 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Viti

Shitet shtalla 20 me 12 mm montazh

2 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtalla | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione