Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vinqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vinqa,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vinqa Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Shk 14:48 Makina dhe Vegla , Gjilan

Vinqa per ndertim

100 EUR

08 Shk 13:55 Makina dhe Vegla , Malishevë

Vinqa per ndertim

11 Nën 19:38 Vetura , Gjilan

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 17:41 Të tjera , Prishtinë

Vinqa dy cop

1 EUR

02 Nën 17:53 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Ferizaj

Vinq sajlle per gjipa

480 EUR

02 Shk 11:58 Makina dhe Vegla , Lipjan

Vinq

12 Sht 10:25 Të tjera , Pejë

Peshore (Vaga) 1000 KG dhe 5000 KG

199 EUR

13 Korr 16:47 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Vinqa

13 Maj 14:11 Të tjera , Ferizaj

Shiten rrypat

1 EUR

14 Mar 10:59 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Elektromotor

10 Gush 14:49 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Varitore

04 Gush 09:08 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Vinqa te ndryshem

30 Korr 15:11 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Elektromtor

05 Maj 12:37 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Vinqe

07 Jan 17:24 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Elektromotore te ndryshum

27 Gush 13:23 Makina dhe Vegla , Vushtrri

VINQ

16 Gush 22:38 Makina dhe Vegla , Vushtrri

Vinqa të dorës

12 Gush 11:21 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Vinqa te ndryshem

09 Shk 23:19 Makina dhe Vegla , Pejë

Vinqa

06 Gush 13:24 Makina dhe Vegla , Fushë Kosovë

SHES 2 VINQ UR PER NDERTIM

15 EUR

07 Shk 15:38 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Halete ndertimi

100 EUR

10 Jan 17:11 Makina dhe Vegla , Drenas

mjete te ndertimtaris

1 EUR

15 Shk 18:58 Materiale për ndërtim , Gjilan

Pirun per vinqa

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vinqa | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione