Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gorenje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 05:30 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Enëlarse

1 EUR

04 Pri 15:27 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Enëlarese

1 EUR

02 Pri 05:44 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Enelarse

12 Mar 09:44 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

enlarse dhe bojler

70 EUR Price Reduced

21 Shk 09:00 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Enlarse

160 EUR

05 Shk 09:49 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet elarsja

150 EUR

24 Jan 21:27 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Enlarse shitet

200 EUR

04 Dhj 06:37 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet enëlarësja

80 EUR

27 Nën 14:53 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes maqinene e enve gorenje

26 Nën 08:02 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Enelarse

200 EUR

05 Nën 18:51 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Enelarese

150 EUR

03 Nën 14:56 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

LAVAMAN kuzhine

40 EUR

28 Tet 10:42 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Enelarese

150 EUR

25 Tet 11:16 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Enelarese

150 EUR

06 Tet 22:56 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Enelarese montuese

180 EUR

06 Tet 22:40 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Enelarese

180 EUR

04 Tet 19:13 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Enëlarëse

150 EUR Price Reduced

30 Sht 11:51 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Makin Enlarëse

29 Sht 23:35 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Enelarese

150 EUR

23 Sht 20:30 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitez

130 EUR

07 Sht 23:59 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Enelarese

1 EUR

04 Sht 17:01 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Enëlarese Gorenje 12 Persona

150 EUR

12 Gush 05:11 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gorenje

11 Gush 14:27 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet enelaresja Gorenje

50 EUR Price Reduced

18 Korr 12:51 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Enelarese

05 Korr 14:05 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET ENËLARSJA GORENJE KAPACITETI PER 12 PERSONA

50 EUR

18 Qer 11:09 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Podujev

28 Maj 18:14 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Makina e enve

150 EUR

12 Shk 19:49 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shitet braqni

200 EUR

06 Shk 09:25 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

enelarse

30 Jan 18:14 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Enëlarëse

110 EUR

24 Jan 01:22 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Enlarse gorenje

140 EUR

26 Dhj 15:36 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

enlarse

140 EUR

11 Dhj 11:24 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Maqin e enve

150 EUR

05 Dhj 13:33 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Makin larse

100 EUR

14 Nën 18:38 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes Enlarse

130 EUR Price Reduced

03 Nën 19:13 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Enëlarëse

180 EUR Price Reduced

31 Korr 17:49 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes enëlarse gorenje

120 EUR

18 Korr 18:30 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

En Larse Gorenje per 12 persona

110 EUR

05 Korr 23:27 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet Rrobalarëse

70 EUR

12 Qer 17:11 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Enelarese

40 EUR

10 Qer 21:12 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes shporetin dhe laresen e eneve

70 EUR

06 Qer 23:51 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shitet Enëlarëse Gorenje

190 EUR

05 Qer 18:32 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

maqin per larje te enve

40 EUR

08 Maj 10:43 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet enëlarska për 12 persona 90 eiro

90 EUR

01 Maj 00:57 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Enëlarse

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione