Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nxemje me naft - Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nxemje me naft,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nxemje me naft Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Tet 08:59 Ngrohës dhe Klima , Viti

Nxemje (kallda) Centrometal

1 500 EUR

10 Tet 17:46 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Briner me Naft

150 EUR

21 Qer 10:43 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Nxemje qëndrore

300 EUR Price Reduced

10 Shk 09:52 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Nxemje me naft

500 EUR

10 Tet 11:12 Ngrohës dhe Klima , Prizren

shitet

06 Tet 21:10 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj me naft 74kw

700 EUR

08 Qer 11:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemje

200 EUR

22 Tet 14:57 Ngrohës dhe Klima , Viti

per nxemje qendrore

120 EUR

01 Nën 15:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me naft

500 EUR

11 Korr 13:25 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje me Naftë

500 EUR

15 Nën 15:59 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemje qendrore me naft firma Hoval

1 000 EUR

01 Nën 12:48 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje

06 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj per nxemje

31 Jan 17:14 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje me naft

950 EUR

14 Dhj 13:23 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje Qendrore me Naft

1 350 EUR

01 Dhj 21:43 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Nxemje me naft

1 000 EUR

16 Sht 21:05 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

nxemje qendrore

1 200 EUR

26 Qer 17:00 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalldaja oer nxemje

600 EUR

26 Qer 16:56 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kalldaja per nxemje

600 EUR

26 Qer 16:52 Ngrohës dhe Klima , Deçan

Kalldaja per nxemje

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nxemje me naft | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione