Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vivax Të gjitha në Kosovë

AUX , 1
CER , 1
FUEGO , 1
Model Tjeter , 130

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vivax | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima Eng

11 Pri 17:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Klima veq ftof posa ardhun

60 EUR

11 Pri 10:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klima

Online
07 Pri 15:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klime (kondicioner)

370 EUR

28 Shk 10:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shit

80 EUR Price Reduced

14 Shk 18:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet nxemja Vaillanti

700 EUR

12 Shk 22:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KLIME LEVIZESE

04 Shk 18:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klim vivax 12btu inverter -15

03 Shk 23:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Nxemje Vivax Ekonomike

40 EUR Price Reduced

02 Jan 23:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes klimat

150 EUR

16 Dhj 13:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KLIMA - NGROHESE - VIVAX

09 Dhj 08:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Klima Vivax

120 EUR

04 Dhj 23:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klima vivax

1 EUR

04 Dhj 12:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klima

23 Tet 06:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Inverter ekonomik 24sh

600 EUR

30 Sht 23:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Ngriohës dhe klimė

500 EUR

21 Sht 19:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet

19 Sht 10:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima Vivax

500 EUR

18 Sht 08:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  FUEGO  ·  Prishtinë

Klima

Online
13 Sht 08:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klima montuse

140 EUR

Online
06 Sht 08:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shes kaminin me dru

450 EUR

05 Sht 19:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Klima Vivax 12000BTU

330 EUR

27 Korr 00:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Blej klim 044424447

23 Korr 15:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Inverter

220 EUR Price Reduced

22 Korr 21:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klimë

80 EUR

12 Qer 12:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

VIVAX Klima BTU 12000

12 Qer 12:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

VIVAX Klimë BTU 12000

09 Qer 13:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klim inverter

350 EUR

Online
08 Qer 09:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Klima

05 Qer 10:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHES KLIMEN 18.000 btu PER LOKAL APO SHTEPI

420 EUR

28 Maj 15:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Delognih

60 EUR

26 Mar 10:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Aksion te klimave

21 Mar 04:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Vivax nxemse

50 EUR

07 Mar 09:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shporet per ngrohje qendrore

1 EUR

02 Mar 19:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Freskohu/Ngrohu me INVERTER

30 Dhj 19:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten radiatorat

70 EUR

11 Dhj 11:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Klima vivax

70 EUR

07 Dhj 23:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Montojmë klima

5 EUR

24 Tet 17:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kamin me dru

110 EUR

14 Sht 12:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Klima

115 EUR

31 Gush 18:02 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet klima 18 btu

330 EUR

22 Gush 23:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KLIME LEVIZESE VIVAX 9-SHE

150 EUR

18 Gush 22:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

KLIME LEVIZESE

150 EUR

07 Gush 14:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes klime

250 EUR

24 Korr 15:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes klim

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vivax | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione