Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Friza - Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Friza,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Friza Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 14:28 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim

190 EUR Price Reduced

13 Sht 06:07 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Frigorifera dhe Friza nga Gjermania

1 EUR

08 Sht 00:01 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friza duboki

1 EUR

18 Gush 09:13 Frigoriferë dhe frizë , Besianë

Motorra per ftohje

25 EUR

13 Gush 04:15 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz 310 litrash

80 EUR

01 Gush 09:26 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Frigo montus e pa montus

100 EUR

28 Korr 13:01 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friza frugo montus pa montus

1 EUR

17 Korr 16:21 Frigoriferë dhe frizë , Prizren

Posa ardhun friza per vetur nga zvicra

55 EUR

17 Korr 08:35 Frigoriferë dhe frizë , Rahovec

Friza per vetur me rrym

50 EUR

26 Qer 21:12 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz 400 litrash

1 EUR

26 Qer 11:38 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Shiten frizat duboki

100 EUR

13 Qer 20:27 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friza me xhama per akullore

100 EUR

27 Maj 15:15 Frigoriferë dhe frizë , Dragash

Shitet

450 EUR

18 Maj 12:07 Frigoriferë dhe frizë , Prizren

Shiten 2 friza

300 EUR

14 Maj 05:03 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friza lavatriqe

2 EUR

13 Maj 22:33 Enëlarëse , Prishtinë

Shporet Enlarse

1 EUR

09 Maj 04:45 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz 400 litrash

100 EUR

02 Maj 22:52 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim

500 EUR Price Reduced

26 Pri 09:17 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friza me gjam

1 EUR

29 Mar 15:51 Frigoriferë dhe frizë , Therandë

Friza per markete

750 EUR

25 Mar 02:03 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Shiten urgjent

300 EUR

21 Shk 11:22 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz 300 litrsh

60 EUR

14 Shk 15:53 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friza 300 litrasha dhe 400 litrash

70 EUR

04 Shk 15:30 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Shiten frogo me friza ka 70 ero

70 EUR

26 Jan 22:14 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz 300 litrsh frigo

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Friza | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Friza në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Friza në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • friza në kategorinë Për restorane dhe kafene
  • friza në kategorinë Pirrungritës
  • Friza në kategorinë Hapsirë afariste
  • Friza në kategorinë Shpendë
  • friza ne shitje në kategorinë Frigoriferë dhe frizë | Markë tjetër
  • friza në kategorinë Frigoriferë dhe frizë | Gorenje
  • Friza në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • friza në kategorinë Makina dhe Inventarë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione