Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Pejë

Për meshkuj , 455
Unisex , 110
Për femra , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 09:46 Për meshkuj , Pejë

Ore dore ANCRE Swiss Made

108 EUR

26 Maj 09:41 Për meshkuj , Pejë

Ore CORTEBERT

105 EUR Price Reduced

24 Maj 11:07 Unisex , Pejë

Apple watch serie 8 45mm

21 Maj 16:52 Për meshkuj , Pejë

Ore dore

350 EUR

18 Maj 00:28 Unisex , Pejë

Ore Fossil, michael kors, timex, coach

17 Maj 23:58 Për meshkuj , Pejë

Ore dores Emporio Armani

35 EUR

17 Maj 23:50 Unisex , Pejë

Ore te ndryshme

13 Maj 15:21 Për meshkuj , Pejë

Or per meshkuj

11 Maj 11:14 Unisex , Pejë

Electric Scooter Ring

09 Maj 19:17 Për meshkuj , Pejë

Shiten Orët

150 EUR

08 Maj 19:59 Unisex , Pejë

Veq per marakli shishe xhepi

35 EUR Price Reduced

08 Maj 06:33 Për meshkuj , Pejë

KULET (PORTOFOL) LËKURË

02 Maj 13:25 Për meshkuj , Pejë

Syza Carrero

100 EUR

02 Maj 02:53 Për meshkuj , Pejë

KULET (PORTOFOL) LËKURË

29 Pri 17:52 Për meshkuj , Pejë

Syza Porsche Design

300 EUR Price Reduced

26 Pri 01:37 Për meshkuj , Pejë

INSTRUMENT Pilot

700 EUR

22 Pri 00:58 Për meshkuj , Pejë

Seiko Automatic

200 EUR

18 Pri 00:31 Unisex , Pejë

Iqos 3

40 EUR

16 Pri 23:57 Për meshkuj , Pejë

Kulet Armani Origjinal

22 Mar 16:52 Unisex , Pejë

Apple Watch Serie 6 44mm

2 EUR

18 Mar 21:27 Unisex , Pejë

Dy ora nga Zvicrra

60 EUR

15 Mar 18:37 Për meshkuj , Pejë

Syze anti blue per naten dhe te diellit

50 EUR

12 Mar 19:38 Unisex , Pejë

samsung watch 4

199 EUR

10 Mar 22:57 Për meshkuj , Pejë

Kulet per meshkuj Lekur Samsonite

03 Mar 12:14 Për meshkuj , Pejë

Kulet per meshkuj likur 100%

28 Shk 21:11 Unisex , Pejë

SmartWatch e re Sharp

75 EUR

23 Shk 17:37 Për meshkuj , Pejë

Kulet per meshkuj likur

30 EUR

19 Shk 15:22 Për meshkuj , Pejë

Ice Watches Bmw new me pako

09 Shk 13:48 Për meshkuj , Pejë

ora si ne foto ne shitje

250 EUR

08 Shk 16:40 Për meshkuj , Pejë

Shes

02 Shk 14:51 Për meshkuj , Pejë

shitet ora luksi

330 EUR

01 Shk 03:13 Për meshkuj , Pejë

Shitet Rolex i paketuar me te gjitha si i ri.

180 EUR

29 Jan 21:24 Për meshkuj , Pejë

kawasaki watch

30 EUR

23 Jan 16:30 Për meshkuj , Pejë

Samsung Galaxy Watch 5, 44mm

230 EUR

22 Jan 19:45 Për meshkuj , Pejë

OMEGA X SWATCH MOONSWATCH

450 EUR

20 Jan 11:49 Për meshkuj , Pejë

Orë Hugo Bosss dhe Tommy Hilfiger

160 EUR

18 Jan 15:00 Unisex , Pejë

Shitet ora samsung watch 4 40mm

160 EUR

15 Jan 17:28 Për meshkuj , Pejë

Shes Oren Orginale

350 EUR

10 Jan 17:36 Për meshkuj , Pejë

Shes Oren Orginale Candino-Rado

600 EUR

31 Dhj 11:14 Unisex , Pejë

Fitbit Ionic

60 EUR

26 Dhj 11:18 Për meshkuj , Pejë

Shes Kuleten

70 EUR

20 Dhj 17:29 Për femra , Pejë

Shitet ora automatike me vet kurdisje

100 EUR

19 Dhj 12:41 Për femra , Pejë

SHITET FIGARO ROWENTA

45 EUR

03 Dhj 22:48 Për meshkuj , Pejë

GS8 ULTRA SMART WATCH 2022

30 Nën 14:15 Për meshkuj , Pejë

Qant dore per meshkuj armani

17 EUR

27 Nën 08:36 Për meshkuj , Pejë

Mbajtes per kredit kartele

20 EUR

26 Nën 09:30 Unisex , Pejë

smartwatch seria7

380 EUR

26 Nën 06:25 Për meshkuj , Pejë

aeple watch serie 3 nike plus

120 EUR

21 Nën 02:27 Për meshkuj , Pejë

Ore FOSSIL

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione