Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Omega | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Sport dhe rekreacion | Aksesorë dhe Orë

Për meshkuj , 164
Unisex , 38
Për femra , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Omega,kategori Aksesorë dhe Orë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Omega Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:10 Për meshkuj , Mitrovicë

Omega

17 Mar 17:26 Për meshkuj , Gjilan

Montblanc Syze - Sunglasses

220 EUR

12 Mar 15:37 Për meshkuj , Prishtinë

ORE DORE PER MESHKUJ

37 EUR

12 Mar 15:16 Unisex , Prishtinë

ORE MURI 3D

23 EUR

07 Mar 22:02 Për meshkuj , Gjilan

RADO

22 Jan 19:45 Për meshkuj , Pejë

OMEGA X SWATCH MOONSWATCH

450 EUR

11 Jan 01:11 Unisex , Ferizaj

ORE DRURI PER TAVOLINE

18 EUR

01 Jan 19:00 Për meshkuj , Gjilan

Ora rado origjinal

24 Tet 18:47 Unisex , Pejë

Ore xhepi Omega

15 Tet 12:46 Për meshkuj , Prishtinë

Blej ora origjinale

3 000 EUR

12 Tet 21:08 Për meshkuj , Pejë

ORE OMEGA

550 EUR

18 Gush 20:27 Për meshkuj , Mitrovicë

Ore dore dhe xhepi

70 EUR

11 Korr 13:14 Për femra , Prishtinë

Aksesore per Floke

15 EUR

22 Maj 14:56 Unisex , Prishtinë

Ram i syzeve

20 EUR Price Reduced

05 Pri 13:20 Unisex , Gjilan

Shes Rrym Gucci

50 EUR

05 Pri 13:20 Unisex , Gjilan

Shes Qanten Micheal Kors

150 EUR

05 Pri 13:20 Unisex , Gjilan

Shes Syzat Gucci Pothuajse Reja

130 EUR

19 Mar 09:41 Për meshkuj , Prizren

Longines Conquest

1 400 EUR

05 Shk 12:25 Për meshkuj , Prishtinë

Shitet ora Omega

550 EUR

21 Jan 20:31 Për meshkuj , Prishtinë

Omega DeVille automatik

2 600 EUR

03 Jan 14:47 Për meshkuj , Pejë

Blej Ora Orgjinale

10 000 EUR

30 Nën 19:22 Për meshkuj , Burim

Omega orginal

18 Tet 01:06 Unisex , Prishtinë

Blej ora orgjinale rolex omega cartier etj

5 000 EUR

19 Korr 21:22 Unisex , Prizren

Blej ora

10 000 EUR

22 Maj 21:26 Për meshkuj , Gjilan

shitet smartwatch

45 EUR

16 Maj 12:01 Për meshkuj , Malishevë

Shiten

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Omega | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione