Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 12:53 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Yamaha Tyros 5,

750 EUR

29 Jan 02:05 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Piano Midi M-AUDIO

150 EUR

11 Korr 12:31 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Piano Elektrike

10 Korr 02:29 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

Headset per motorr.

100 EUR

02 Korr 01:18 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Shitet ose ndrrohet

10 Shk 22:30 Të tjera , Burim

Mic superlux

120 EUR

27 Nën 11:43 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

FENDER Western Kitare

220 EUR

08 Tet 22:09 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

Kitare ne shitje

70 EUR

31 Maj 13:05 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Paisje muzikore

470 EUR

31 Maj 13:05 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

instrumente muzikore

470 EUR

27 Maj 10:08 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Zerim per dj dhe live

05 Maj 23:40 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

dynacord f9

1 100 EUR

21 Mar 11:31 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Dynacord 1 16 kanale

400 EUR

07 Mar 12:26 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

dynacord

12 Dhj 22:07 Të tjera , Burim

Shitet yamaha perforcuse

55 EUR

17 Nën 20:36 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Sint

120 EUR

13 Nën 09:33 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

sint

75 EUR

28 Sht 21:21 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

Kitare Klasike E re

80 EUR

28 Gush 20:54 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Mikset Dynacord power mate 2 dhe boksa

1 650 EUR

11 Gush 18:45 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

EV ZX5 600Watt

1 150 EUR

27 Korr 08:43 Të tjera , Burim

Bufer i ardhur nga gjermonia

30 EUR

06 Korr 13:27 Të tjera , Burim

shes

70 EUR

04 Korr 23:57 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Bejm Muzik Per Dasma

20 Qer 11:25 Të tjera , Burim

Paisje per Muzik

130 EUR

20 Qer 11:24 Të tjera , Burim

Radian per kerr

100 EUR

26 Shk 02:50 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

Yamaha Korg

500 EUR

27 Jan 22:06 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Korg Pa600

770 EUR

23 Jan 11:27 Tupana dhe Shkopinj , Burim

Shiten Tupanat Elektrik

18 Dhj 16:41 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Piano yahmaha per fillestaret

250 EUR

21 Nën 17:52 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Shes Zerim

03 Gush 23:48 Të tjera , Burim

kam Per Mikrikon Komplet Me POP FILTER

20 EUR

15 Pri 21:00 Tupana dhe Shkopinj , Burim

Shes tupan shum i mir

90 EUR

16 Shk 16:36 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

rcf sub woofer 8003 as2

10 Shk 18:24 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Shitet korg m3 expand

1 000 EUR

27 Nën 13:17 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Burim

Shitet boksi per muzik edhe radio

25 EUR

28 Sht 20:39 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Shitet

850 EUR

05 Sht 17:26 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Burim

Kitare elektronike

100 EUR

21 Korr 15:41 Të tjera , Burim

Mikrofona për Pc (kompjuterë)

40 EUR

21 Korr 15:21 Të tjera , Burim

Mbajtëse (Stallak) për Piano (Sint)

35 EUR

30 Pri 18:00 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Burim

Sint Yamaha prs9000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione