Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë dhe shpend të ndryshme shtëpiake në shitje


Kafshë dhe shpend të ndryshme shtëpiake në shitje. Kërko shpallje për kafshë shtëpiake dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve shtëpiake dhe shpendëve si pula, gjel, lepur, lopë, gusa, bleta, zogj, viq dhe lloje tjera të kafshëve dhe shpendëve me çmimet më të volitshme në treg.


Kërko në bazë të filtrave apo shkruaj në kutinë e kërkimit kafshën shtëpiake apo shpendin që dëshironi të bleni dhe shiko kërkimet në bazë të veçorive që kërkoni dhe gjej shpejt dhe lehtë kafshën shtëpiake apo shpendin që kërkoni.22 Shk 22:07
Linku:
Të tjera  ·  Klinë

Duj


Dje 21:00 Të tjera  ·  Prishtinë

Shes duj sane

1 EUR

Dje 19:20 Të tjera  ·  Vushtrri

Lop me viq

Dje 19:19 Të tjera  ·  Klinë

Shitet viqi femer

950 EUR

Dje 17:54 Të tjera  ·  Skenderaj

Shes Detelin

123 EUR

Dje 16:11 Të tjera  ·  Pejë

Shitet Lopa

Dje 13:00 Të tjera  ·  Gjilan

Kafaz

50 EUR

22 Shk 22:07
Linku:
Të tjera  ·  Klinë

Duj

22 Shk 20:37 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

veze fshati

7 EUR

22 Shk 14:55 Të tjera  ·  Drenas

Gusa,qurana,gjela - Vjam Guse

22 Shk 07:58 Të tjera  ·  Prishtinë

Kolib per qen

50 EUR

21 Shk 21:35 Të tjera  ·  Prishtinë

San

1 EUR

21 Shk 18:08 Të tjera  ·  Prizren

kafaz i madh

85 EUR Price Reduced

21 Shk 16:06 Të tjera  ·  Vushtrri

Shiten 2 Papagalla me Kafaz

30 EUR Price Reduced

21 Shk 09:05 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet Plehu

21 Shk 01:45 Të tjera  ·  Kastriot

Lepuj

20 EUR

20 Shk 17:51 Të tjera  ·  Vushtrri

Pula italianka

20 Shk 15:21 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Duj apo Balla te sanes me tetelin

20 Shk 06:49 Të tjera  ·  Pejë

Shes blet

120 EUR

19 Shk 17:34 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet delet. Delmia me kingja

400 EUR

19 Shk 11:30 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet Lopa

18 Shk 19:43 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Deteline

18 Shk 16:36 Të tjera  ·  Lipjan

sane

17 Shk 13:59 Të tjera  ·  Gjilan

Shiten Bletet ne Gjilan

17 Shk 11:49 Të tjera  ·  Lipjan

Shitet viçi

11 EUR

17 Shk 02:33 Të tjera  ·  Pejë

Bletë ne shitje

17 Shk 02:29 Të tjera  ·  Burim

Dele

1 EUR

17 Shk 02:23 Të tjera  ·  Klinë

Shes duj te sanes

2 EUR

16 Shk 10:19 Të tjera  ·  Besianë

Knuse

1 EUR

15 Shk 18:55 Të tjera  ·  Skenderaj

shesim blet

15 Shk 18:51 Të tjera  ·  Skenderaj

shesim blet

130 EUR

15 Shk 15:31 Të tjera  ·  Gjilan

2 lepra

20 EUR

15 Shk 11:48 Të tjera  ·  Skenderaj

Mzat i fushes

14 Shk 21:59 Të tjera  ·  Drenas

Shiter lopa me viq

14 Shk 12:40 Të tjera  ·  Prizren

lop me viq

13 Shk 17:28 Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet Lopa

980 EUR

12 Shk 23:47 Të tjera  ·  Prizren

Dashi në Shitje

650 EUR

12 Shk 16:29 Të tjera  ·  Pejë

Shitet DHIT dhe Nje Dash

220 EUR

12 Shk 12:49 Të tjera  ·  Shtime

Shitet

1 EUR

12 Shk 11:05 Të tjera  ·  Ferizaj

Dash

1 EUR

12 Shk 00:50 Të tjera  ·  Lipjan

Shiten 300 Duj san ,sana,sane

1 EUR

11 Shk 18:47 Të tjera  ·  Gjilan

Transporter,kafaz,box

13 EUR

11 Shk 13:12 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shitet lopa shterp

1 250 EUR

10 Shk 19:33 Të tjera  ·  Besianë

Shes viqin

10 Shk 18:44 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet sana

2 EUR

10 Shk 16:35 Të tjera  ·  Prishtinë

T katunit te gjitha bio.

25 EUR

09 Shk 21:25 Të tjera  ·  Ferizaj

Bika bioo100%

10 EUR

09 Shk 21:19 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet cjapi origjinal alpinske.qmimi me marrveshje

140 EUR

09 Shk 18:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Lepra kok luani "Lion Head"

15 EUR

09 Shk 17:33 Të tjera  ·  Skenderaj

Shes

1 650 EUR

09 Shk 10:37 Të tjera  ·  Besianë

Shiten 5 Dhi e 2 cjapa


Shpend dhe kafshë shtëpiake në shitje. Kërko shpallje për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në mesin e qindra shpalljeve dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve dhe shpendëve shtëpiake në gjithë Kosovën.


Gjej shpend dhe kafshë shtëpiake në shitje


Kërko shpallje për shpend dhe kafshë shtëpiake dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve shtëpiake dhe shpendëve në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për shpend dhe kafshë shtëpiake dhe gjej pula, gjel, lepur, lopë, gusa, bleta, zogj, viq dhe lloje tjera të kafshëve dhe shpendëve me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit shpend dhe kafshë në MerrJep.com


Kërko shpallje për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për shpend dhe kafshë shtëpiake si pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe lloje tjera të shpendëve në MerrJep.com.


Nëse keni shpend apo kafshë shtëpiake për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për shpend apo kafshë shtëpiake dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në gjithë Kosovën.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione