Kafshë dhe shpend të ndryshme shtëpiake në shitje


Kafshë dhe shpend të ndryshme shtëpiake në shitje. Kërko shpallje për kafshë shtëpiake dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve shtëpiake dhe shpendëve si pula, gjel, lepur, lopë, gusa, bleta, zogj, viq dhe lloje tjera të kafshëve dhe shpendëve me çmimet më të volitshme në treg.


Kërko në bazë të filtrave apo shkruaj në kutinë e kërkimit kafshën shtëpiake apo shpendin që dëshironi të bleni dhe shiko kërkimet në bazë të veçorive që kërkoni dhe gjej shpejt dhe lehtë kafshën shtëpiake apo shpendin që kërkoni.Dje 21:19 ,

Pula dugagjini

120 EUR

Dje 17:22 ,

Shes lopt

1 EUR

Dje 16:52 ,

Mzat

720 EUR

Dje 13:09 ,

zoj

2 EUR

Dje 11:19 ,

Shiten mzoret

1 600 EUR

13 Pri 20:41 ,

Bik

13 Pri 19:08 ,

Pul klluq

13 Pri 06:26 ,

Gruri

10 EUR

13 Pri 04:06 ,

kolibe

12 Pri 19:57 ,

Kashtë

50 EUR

12 Pri 16:05 ,

Shiten vezt e qures

1 EUR

12 Pri 06:49 ,

pasavc

09 Pri 08:45 ,

Lepuj

08 Pri 21:08 ,

Viqa

08 Pri 17:00 ,

Lop me viq kuq e bardh

1 600 EUR

08 Pri 12:44 ,

Shitet lopa me viq

1 500 EUR

08 Pri 11:59 ,

Shiten delet

100 EUR

08 Pri 11:55 ,

Lepra 2021 Klinë

5 EUR


Shpend dhe kafshë shtëpiake në shitje. Kërko shpallje për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në mesin e qindra shpalljeve dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve dhe shpendëve shtëpiake në gjithë Kosovën.


Gjej shpend dhe kafshë shtëpiake në shitje


Kërko shpallje për shpend dhe kafshë shtëpiake dhe gjej lloje të ndryshme të kafshëve shtëpiake dhe shpendëve në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për shpend dhe kafshë shtëpiake dhe gjej pula, gjel, lepur, lopë, gusa, bleta, zogj, viq dhe lloje tjera të kafshëve dhe shpendëve me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit shpend dhe kafshë në MerrJep.com


Kërko shpallje për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për shpend dhe kafshë shtëpiake si pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe lloje tjera të shpendëve në MerrJep.com.


Nëse keni shpend apo kafshë shtëpiake për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për shpend apo kafshë shtëpiake dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për shpend dhe kafshë të ndryshme shtëpiake në gjithë Kosovën.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione